Značka: ADC Blackfire

Bloodborne: Karetní hra

939 Kč
Vyprodáno
Počet hráčů Věk Herní doba Náročnost
3 - 5 14+ 45 Střední
Kategorie: Hororové deskové hry
Hmotnost: 0,5 kg
Základní hra / rozšíření: Základní hra
Jazyk hry: Český
Jazyk Pravidel: Český

Bloodborne: Karetní hra

V Bloodborne - Karetní hře se 3 až 5 lovců společně vydává do temných katakomb Kalicha. Hráči spolupracují jako tým, bojují proti monstrům a sbírají jejich ozvěny krve. Avšak důvěra ve spojence je křehká, neboť pouze jeden lovec unikne nočním můrám katakomb Kalicha a stane se vítězem.

Každé kolo se hráči ponoří hlouběji do katakomb a odhalí nové monstrum, se kterým musí bojovat. Hráči současně zvolí tajně akční kartu  použitím mocných zbraní na blízko či na dálku, předmětů nebo speciálních akcí se snaží porazit své nepřátele. Zranění nepřítele přináší hráči jeho krev, která je klíčem k vítězství.

Během hry mohou hráči získat mocné karty vylepšení, které zlepší jejich schopnosti v boji nebo zmaří plány soupeřů ve stále nebezpečnějších hlubinách katakomb. Opatrnost je však na místě, neboť pokud lovec zemře při útoku monster, ztratí všechny nasbírané ozvěny krve. Hráči musí takticky zvolit, kterým soubojům se vyhnout tím, že uniknou do Lovcova snu, kde mohou své ozvěny krve uložit a ochránit je tak po zbytek hry. Tím však přijdou o kořist z vynechaného souboje.

Nakonec hráče čeká bitva s finálním bossem - mocným a nebezpečným nepřítelem, který musí být poražen. Pouze tak hra skončí a jeden lovec zvítězí. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: