Značka: Tlama games

Architekti Západního království

989 Kč
Skladem
Počet hráčů Věk Herní doba Náročnost
1 - 5 12+ 80 Snadná

Kategorie: Společenské hry
Hmotnost: 1,5 kg
Základní hra / rozšíření: Základní hra
Jazyk hry: Český
Jazyk Pravidel: Český

Architekti Západního království

Hra Architekti Západního království je zasazena do prostředí Karolínské říše na konci 8. století našeho letopočtu. Jejím účelem je co nejvíce zapůsobit na svého krále a udržet si postavení ve společnosti budováním různých staveb. Hráči musejí sbírat suroviny, najímat pracovníky a hlídat své učedníky, jelikož zrada je na denním pořádku.

Cílem hry je nashromáždit co nejvíce vítězných bodu, které lze získat stavbou různých budov či přispěním k dokončení arcibiskupské katedrály. Během hry se setkáte s řadou morálních dilemat, ale až po jejich dokončení se ukáže, jestli jste volili správně.

Hra končí ve chvíli, kdy je dokončeno určité množství staveb a hráči se mohou pochlubit svým pokrokem. I když občas je potřeba přimhouřit oko nad drobnými pochybeními, ale pokud to přeženete, trest vás nemine.

Architekti Západního království nabízí hráčům netradiční herní zážitek plný morálních dilemat, pokusů o zradu a nelze opomenout ani případný trest. Vyzkoušejte si, jaké to je být architektem a ukažte svému vládci vaši odvahu!

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: