Značka: Fox in the box

BIOS: Origins

Neohodnoceno
1 839 Kč
Momentálně nedostupné
Počet hráčů Věk Herní doba Náročnost
1 - 4 14+ 120 - 240 Střední
Kategorie: Válečné a strategické deskové hry
Hmotnost: 1 kg
Základní hra / rozšíření: Základní hra
Jazyk hry: Český
Jazyk Pravidel: Český

BIOS: Origins

Vítejte v období 100 000 let před naším letopočtem, kdy se Země potýká s nemilosrdnými a prudkými změnami klimatu. Tyto změny způsobují střídání klimatických oblastí, které zahrnují pouště bez života, ledovce drtící planetu, nemocemi zamořené pralesy a stoupající hladiny moře.

Čtyři druhy inteligentních společenských lidoopů, rozmístěných do čtyř koutů Eurafrasie, začínají objevovat a využívat svůj repertoár výkřiků a popěvků jako zdroj poznání. Díky tomu získávají schopnost snít o věcech dříve nevídaných a položit tak základ mnoha vynálezům a politickým uspořádáním.

Jakým směrem se vyvine vládnoucí třída? Bude to třída šamanů, alfa samců nebo technokratů? Budou lidé spíše obchodovat a křížit se, nebo se zaměří na šíření víry a navzájem se zotročovat a zabíjet? Jaký dopad bude mít na jejich společnost objevení parních lokomotiv, jaderných zbraní nebo internetu?

Třetí část trilogie BIOS nabízí kompetitivní, kooperativní, solitérní a mořskou variantu hry. Kromě toho také zahrnuje kampaň navazující na ostatní tituly z trilogie her BIOS.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: