Značka: Hry na PS5

Everspace 2: Stellar Edition

1 249 Kč
Skladem

Everspace 2 - Napínavá vesmírná odysea čeká

Uvěznění v koloniálním zajetí je minulostí – před vámi se rozevírá nekonečný vesmír plný příležitostí a nebezpečí. Everspace 2: Stellar Edition vás zve do role Adama, pilota s tajemnou minulostí, který hledá své místo mezi hvězdami.

Kategorie: Gaming

Everspace 2: Stellar Edition

Uvěznění v koloniálním zajetí je minulostí – před vámi se rozevírá nekonečný vesmír plný příležitostí a nebezpečí. Everspace 2: Stellar Edition vás zve do role Adama, pilota s tajemnou minulostí, který hledá své místo mezi hvězdami. Vaše cesta bude náročná, ale odměna neopakovatelná – objevujte nové světy, rozpletete politické intriky a čelte mimozemským výzvám. Tato hra je dokonalou volbou pro každého, kdo touží po vzrušení a chce prožít příběh, který ho pohltí celého.

Více než jen hra

Everspace 2 není jen obyčejná hra – je to brána do jiného světa. Se Stellar Edition získáte nejen hlavní kampaň, ale i exkluzivní obsah, který rozšíří váš zážitek za hranice běžného. Prozkoumejte tajemné ruiny, vyhledávejte cenné artefakty a bojujte proti gangům psanců, aby jste ochránili svůj náklad. Emoce, napětí a radost z objevu jsou zaručené.

Vesmír plný možností

Každý milovník sci-fi sní o tom, stát se součástí kosmické ságy. Everspace 2 vám to umožní. Odhalte skryté poklady, navazujte aliance s mimozemskými druhy a rozhodujte o osudu vesmíru. Vaše rozhodnutí mají vliv a každý krok může vést k nečekaným důsledkům. Tato hra je vaší šancí ukázat, že jste pravým vesmírným poutníkem.

 

Stellar Edition obsahuje:

- Plnou hru

- Steelbook

- 64stránkový miniartbook

- Původní digitální soundtrack

Trailer

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: