Značka: Fox in the box

Čarodějnice!

699 Kč
Objednáno

Čarodějnice!

Zažijte vzrušení, když se chopíte velení vlastního sabatu čarodějnic v Čarodějnice!, jedinečné kartové hře pro jednoho hráče. Tato hra vás pohltí svým působivým příběhem a dynamickým herním systémem. Založená na osvědčených principech ze hry Vzdor!, nabízí Čarodějnice! perfektní rovnováhu mezi strategií a spontánností. S každým odhalením karty se potýkáte s novými výzvami a učíte se správně načasovat použití vaší magické síly, aby vaše čarodějnice mohly čelit všem překážkám.

Počet hráčů Věk Herní doba Náročnost
1 10+ 40+ Střední
Kategorie: Společenské hry
Hmotnost: 1 kg
Základní hra / rozšíření: Základní hra
Jazyk hry: Český
Jazyk Pravidel: Český

Čarodějnice!

Ponořte se do světa magie a strategie s hrou Čarodějnice! Vaše schopnost využít magickou sílu ve správný čas může znamenat rozdíl mezi vítězstvím a odsouzením za čarodějnictví. Každé rozhodnutí odkrývá novou vrstvu napětí, jelikož riskujete odhalení před obyvateli vašeho městečka. Použijte své umění k ochraně města a ukážte, že magie může přinášet i dobro.

Strategické Misie a Nepřátelé

Nejenže budete čelit výzvám odhalení, ale také musíte plnit misie a porážet nepřátele, kteří ohrožují váš domov. Každá splněná úkol zvýší vaši reputaci mezi měšťany a pomůže vám získat jejich důvěru. Dokážete, že vaše schopnosti slouží spravedlnosti a ochraně, a nikoli zlu.

Ochrana Před Předsudky

V Čarodějnici! se stanete ochráncem městečka před předsudky a neznalostí. Vaším úkolem je přesvědčit porotu o vaší nevině i přínosech magie. Každý kouzelný čin nebo dobře zvolený okamžik odhalení karet může zvrátit osud a ukázat pravou sílu vaší magie.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: