Předobj.
Značka: ADC Blackfire

Arkham Horror: Karetní hra – Odkaz Dunwiche - Rozšíření kampaně.

1 829 Kč
Objednáno

Arkham Horror: Karetní hra – Odkaz Dunwiche

Zažijte napínavé dobrodružství plné tajemství a hrůz s rozšířením kampaně "Arkham Horror: Karetní hra – Odkaz Dunwiche". Tato expanze vás zavede do srdce záhadné vesnice Dunwich, kde vás čekají nevysvětlitelné jevy a nebezpečná monstra.

Počet hráčů Věk Herní doba Náročnost
1 - 4 14+ 180+ Střední
Kategorie: Arkham Horror: Karetní hra
Hmotnost: 1 kg
Základní hra / rozšíření: Rozšíření
Jazyk hry: Český
Jazyk Pravidel: Český

Arkham Horror: Karetní hra – Odkaz Dunwiche - Rozšíření kampaně.

Zažijte napínavé dobrodružství plné tajemství a hrůz s rozšířením kampaně "Arkham Horror: Karetní hra – Odkaz Dunwiche". Tato expanze vás zavede do srdce záhadné vesnice Dunwich, kde vás čekají nevysvětlitelné jevy a nebezpečná monstra. Vyzbrojte se odvahou a tajným věděním, stejně jako tři profesoři z Miskatonické Univerzity, a odhalte skryté síly, které hrozí celému světu.

Strategie a Spolupráce: Klíč k Přežití

"Odkaz Dunwiche" není jen o obyčejné hře karet. Toto rozšíření vyžaduje strategické plánování a dokonale sehraný tým. Společně se svými přáteli sestavte balíček karet, který vám umožní čelit nesčetným výzvám. Každý tah může znamenat rozdíl mezi vítězstvím a katastrofou. Připravte se na nečekané a bojujte proti temným silám, které se snaží ovládnout Dunwich i celý svět.

Exkluzivní Obsah Pro Hráče

Rozšiřte svůj zážitek z hry "Arkham Horror" o exkluzivní karty a scénáře, které přináší "Odkaz Dunwiche". Odhalte nové příběhy, postavy a nepřátele, které zvýší obtížnost a zároveň obohatí herní svět. Ponořte se hlouběji do temné atmosféry a odhalte tajemství, která čekají na odvážné detektivy ochotné čelit neznámu.

Rozšíření ke hře: Arkham Horror: Karetní hra

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: