Novinka
Značka: ADC Blackfire

Arkham Horror: Karetní hra - Odkaz Dunwiche - rozšíření pro vyšetřovatele

1 169 Kč
Skladem

Arkham Horror: Karetní hra - Odkaz Dunwiche - rozšíření pro vyšetřovatele

Ponořte se do temnoty s rozšířením Arkham Horror: Karetní hra – Odkaz Dunwiche a odhalte tajemství, která se skrývají ve stínech. Ve vašich rukou je pět odvážných vyšetřovatelů, každý s vlastním unikátním příběhem a schopnostmi. Vyzbrojeni odhodláním a nezbytnými nástroji v podobě vybraných karet, stanete proti zlu, které se snaží proniknout do našeho světa.

Počet hráčů Věk Herní doba Náročnost
1 - 4 14+ 180+ Střední
Kategorie: Arkham Horror: Karetní hra
Hmotnost: 1 kg
Základní hra / rozšíření: Rozšíření
Jazyk hry: Český
Jazyk Pravidel: Český

Arkham Horror: Karetní hra - Odkaz Dunwiche - rozšíření pro vyšetřovatele

Ponořte se do temnoty s rozšířením Arkham Horror: Karetní hra – Odkaz Dunwiche a odhalte tajemství, která se skrývají ve stínech. Ve vašich rukou je pět odvážných vyšetřovatelů, každý s vlastním unikátním příběhem a schopnostmi. Vyzbrojeni odhodláním a nezbytnými nástroji v podobě vybraných karet, stanete proti zlu, které se snaží proniknout do našeho světa. Jako Zoey Samarasová, kuchařka s neochvějnou vírou, se postavíte tváří v tvář zrůdnostem. Rex Murphy, žurnalista hledající pravdu, vyčenichá skryté indicie. Jenny Barnesová, dáma s penězi a důvtipem, vyřeší záhady s grácií. Jim Culver, hudebník, jehož melodie hraní na hranici světů, a další vyšetřovatelé jsou připraveni odhalit tajemství Odkazu Dunwiche.

Nejen Hra, ale Příběh

Arkham Horror není jen obyčejná karetní hra - je to epická vyprávění plná napětí a zvratů. Každá karta přináší nový příběh, každý výběr rozvíjí vaši vypravěčskou cestu. S tímto rozšířením získáte příležitost prozkoumat hlubší vrstvy příbehu a stát se součástí legendy. Vytvořte si osobní balíček, který bude odrážet váš styl hry a strategii, a přizpůsobte si tak průběh hry podle svého. Rituály, zkoumání, boj proti zrůdnostem - to vše je nyní ještě intenzivnější. S Odkazem Dunwiche se každý večer u hry stane nezapomenutelným zážitkem.

Ideální pro Milovníky Strategie a Tajemna

Arkham Horror: Odkaz Dunwiche je rozšíření, které potěší každého fanouška strategických her a milovníka tajemna. Otestujte svoji schopnost plánování a předvídání, zatímco rozplétáte záhady Dunwiche. Toto rozšíření přináší novou úroveň strategického uvažování a zároveň vás vtáhne do příběhu, který vás nenechá chladnými. Je to výzva pro vaši mysl i představivost. Kdo by odolal možnosti rozšířit si horizonty a vydat se na cestu plnou nebezpečí, záhad a objevů?

Rozšíření ke hře: Arkham Horror: Karetní hra

Trailer

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: