Značka: ADC Blackfire

Arkham Horror: Karetní hra

1 789 Kč
Skladem
Počet hráčů Věk Herní doba Náročnost
1 - 4 14+ 45 - 180 -
Kategorie: Hororové deskové hry
Hmotnost: 1 kg
Základní hra / rozšíření: Základní hra
Jazyk hry: Český
Jazyk Pravidel: Český

Arkham Horror: Karetní hra

Arkham Horror: Karetní hra je výpravná kooperativní Living Card Game® (LCG®), ve které se jeden až čtyři vyšetřovatelé snaží zjistit, co se skrývá za nečekanou hrozbou ve městě Arkham v Massachusetts. Musí porazit zrádné síly Mýtu, zároveň přežít a vyhýbat se svým démonům, kteří je stále pronásledují.

Každý hráč si vybere postavu vyšetřovatele a postaví si kolem ní svůj balíček. Několik propojených scénářů tvoří příběhovou kampaň, ve které se mohou hráči učit novým dovednostem a zvyšovat úroveň svých balíčků. Prozkoumávají různé hrozivé lokace, pátrají po stopách a snaží se porazit zlověstnou záhadu.

Arkham Horror: Karetní hra poskytuje opravdovou výzvu pro hráče. Řada pravidel, interakce a scénářů poskytuje dostatek herního času na to, aby se hráči mohli propracovat skrze tajemnou atmosféru, kterou tato hra poskytuje. A to všechno doprovází jedinečný zvukový doprovod, který dokresluje atmosféru.

Arkham Horror: Karetní hra je určena pro každého, kdo miluje hrát kooperativně a rád vyšetřuje temné tajemství. Hráči se ocitají uprostřed poutavého příběhu a je na nich, jestli budou moci porazit sil Mýtu a odhalit tajemné záhady.

 

 

 

Arkham Horror: Karetní hra

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: