Značka: ADC Blackfire

Cthulhu Wars Duel

799 Kč
Skladem

Ovládni zničenou Zemi v Cthulhu Wars Duel

Cthulhu Wars Duel je závod o to, kdo ovládne Zemi. Dosáhněte svého cíle a stanete se vládcem Země, neboť konec lidstva není konečným koncem.

Počet hráčů Věk Herní doba Náročnost
2 8+ 30+ Snadná
Kategorie: Hororové deskové hry
Hmotnost: 1kg
Základní hra / rozšíření: Základní hra
Jazyk hry: Český
Jazyk Pravidel: Český

Cthulhu Wars Duel - Vyber si svou stranu - Velký Cthulhu nebo Černá koza

Cthulhu Wars Duel je prvotřídní hororová strategická hra přetvořená do plnohodnotného zážitku pro dva hráče! V této rychlé strategické hře se ocitnete v roli samotného Velkého Cthulhu nebo Černé kozy, kosmické bohyně zvrácené plodnosti. Ovládněte zničenou Zemi a rozhodněte, který z Velkých Prastarých bude vládnout!

Unikátní jednotky

Každá ze stran – Velký Cthulhu a Černá koza – disponuje výrazně odlišnými jednotkami. Vyberte si svou stranu a využijte schopnosti a sílu svých jednotek, abyste dosáhli svého cíle. Velký Cthulhu se spoléhá na temné magické síly a nesmírnou moc, zatímco Černá koza využívá svou kosmickou božskou esenci a zvrácenou plodnost. Každá strana nabízí jedinečný herní styl a strategie.

Boj o moc

Cthulhu Wars Duel je závod o to, kdo ovládne Zemi. Dosáhněte svého cíle a stanete se vládcem Země, neboť konec lidstva není konečným koncem. Bojujte proti svému soupeři, plánujte své tahy, využívejte strategické prvky a získávejte kontrolu nad územím. Pouze jeden z vás může vyjít z této bitvy vítězně!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: