Značka: Fox in the box

Pochmurný kraj

1 739 Kč
Skladem

Pochmurný kraj - Strategický Boj v Pochmurném Kraji

Vstupte do záhadné atmosféry Pochmurného kraje, kde se každý kout skrývá příběhy plné napětí a nečekaných zvratů. Tato vysoce interaktivní hra vás zavede do světa, kde se směle postavíte proti silám temnoty, ochráníte nevinné obyvatele a vyzkoušíte si strategické plánování proti ostatním frakcím.

Počet hráčů Věk Herní doba Náročnost
1 - 4 12+ 90+ Střední
Kategorie: Společenské hry
Hmotnost: -
Základní hra / rozšíření: Základní hra
Jazyk hry: Český
Jazyk Pravidel: Český

Pochmurný kraj

Vstupte do záhadné atmosféry Pochmurného kraje, kde se každý kout skrývá příběhy plné napětí a nečekaných zvratů. Tato vysoce interaktivní hra vás zavede do světa, kde se směle postavíte proti silám temnoty, ochráníte nevinné obyvatele a vyzkoušíte si strategické plánování proti ostatním frakcím. Ponořte se do role ochránce nebo zla a prožijte vlastní komiksový příběh plný intrik a soubojů o moc.

Napínavá Strategie pro Každého

Pochmurný kraj je nejen o příběhu, ale i o taktice. S pěti rozdílnými frakcemi nabízí hra nespočet možností, jak vést svou frakci k vítězství. Ať už se rozhodnete pro skryté manévry Kami nebo přímou sílu Rodiny, každá hra je neopakovatelná. Hra vám umožní střetnout se s přáteli i rodinou a otestovat vaše strategické dovednosti v boji o nadvládu nad Pochmurným krajem.

Utkejte se s Legendami Harrow County

Hra Pochmurný kraj přináší příležitost stát se součástí legendy. Čelte Hester, ikonické postavě z komiksu, a buďte svědky její tragické touhy po pomstě. Každá frakce má své jedinečné schopnosti a příběh, který je pečlivě propracovaný a přenáší hráče přímo do komiksové série. Stane se vaše jméno další legendou Pochmurného kraje?

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: