Značka: Tlama games

Dead By Daylight: Desková hra

1 079 Kč
Skladem
Počet hráčů Věk Herní doba Náročnost
3 - 5 15+ 60+ Snadná
Kategorie: Společenské hry
Hmotnost: 2 kg
Základní hra / rozšíření: Základní hra
Jazyk hry: Český
Jazyk Pravidel: Český

Dead By Daylight: Desková hra

V deskové hře Dead by Daylight (inspirované oblíbenou videohrou) se jeden z hráčů promění v nemilosrdného zabijáka, který bude sužovat ostatní hráče v rolích přeživších. Jejich jedinou šancí na úspěch bude spolupráce, efektivní využití vlastností a karet pohybu. Díky tomu budou schopni opravit generátory, otevřít únikový východ a uprchnout do bezpečí.

Každý přeživší se pohybuuje pomocí jedné karty pohybu, zatímco zabiják má k dispozici několik takových karet. Jeho cílem je dostihnout, zranit a zavěsit přeživší na řeznické háky, aby splnil požadavky Entity a dospel rituálu obětování.

Hráči musí předvídat kroky svých soupeřů, chytře využívat nalézané předměty na herním plánu a aktivovat speciální schopnosti svých postav. Pouze tak mohou uspět v této náročné zkoušce přežití.

V každém tahu si hráči tajně vybírají cesty na hrací desce, po kterých se mají pohybovat. Každý tah může odhalit nové předměty, se kterými hráči mohou interagovat, a dosáhnout tak svých cílů nebo zkomplikovat situaci soupeře.

Stane se členům týmu přeživších účast utéci zabijákovi a opravit generátory včas, nebo jim zabiják vplíží strach do končetin natolik, že únik již nebude možný a navěky zůstanou uvězněni v moci této děsivé noční můry?

 

     

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: