Značka: ADC Blackfire

Bloodborne: Katakomby kalicha - Rozšíření

2 049 Kč
Skladem

Bloodborne: Katakomby kalicha - Rozšíření

 

Počet hráčů Věk Herní doba Náročnost
1 - 4 14+ 60+ Složitá
Kategorie: Hororové deskové hry
Hmotnost: 1 kg
Základní hra / rozšíření: Rozšíření
Jazyk hry: Český
Jazyk Pravidel: Český

Bloodborne: Katakomby kalicha

Připravte se na vzrušující výpravu do temných hlubin Yharnamu s prvním rozšířením deskové hry Bloodborne: Katakomby kalicha. Tato novinka je klíčem k nezapomenutelnému dobrodružství, ve kterém na každém kroku na vás čekají nové výzvy a záhady. Užijte si napětí a adrenalin, když se budete proplétat podzemními chodbami plnými nebezpečných bestií a hrůz z jiného světa. Toto rozšíření do hry přináší nejen úchvatnou atmosféru, ale i nejtěžší zkoušku vaší strategie a odvahy.

Lovci, Připravte se na Lov

Nechte se pohltit jedinečným zážitkem, který Bloodborne: Katakomby kalicha nabízí. Jako lovec vstoupíte do světa plného neznámých nástrah a budete čelit zlověstným bossům, které musíte porazit, aby jste zůstali na živu. Vybavte se odvahou a chytrou taktikou, protože každý souboj bude testem vašich schopností. S novými kartami a herními prvkami, které rozšíření přináší, se každý lov stává neopakovatelným zážitkem.

Nové Úrovně, Nové Výzvy

Bloodborne: Katakomby kalicha rozšiřuje vaše možnosti a zpříjemňuje herní zážitek. Zapomeňte na dlouhé kampaně a ponořte se přímo do akce s jednorázovými lovůmi. Vaším jediným cílem je najít a porazit bosse katakomb, který na vás číhá ve stínech. Každá úroveň představuje novou výzvu a každé vítězství je sladkým triumfem nad temnotou, která se snaží pohltit Yharnam.

Rozšíření ke hře: Bloodborne: desková hra

     

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: