Značka: Hry na PS5

Horizon: Forbidden West

799 Kč
Skladem

Užijte si Epické Dobrodružství s Aloy v Horizon: Forbidden West

Objevte nekonečná dobrodružství v rozlehlém postapokalyptickém světě hry Horizon: Forbidden West. Připojte se k neohrožené Aloy a proplétajte se krajinou plnou nebezpečí a tajemství.

Kategorie: Gaming

Horizon: Forbidden West

Objevte nekonečná dobrodružství v rozlehlém postapokalyptickém světě hry Horizon: Forbidden West. Připojte se k neohrožené Aloy a proplétajte se krajinou plnou nebezpečí a tajemství. Čeká na vás svět, kde každý krok může znamenat rozdíl mezi životem a smrtí. Buďte připraveni čelit robodinosaurům a nepřátelským frakcím v zápase o záchranu života na Zemi.

Objevujte, Hledejte, Bojujte

Horizon: Forbidden West vás zve do nekonečných oblastí plných divů a nebezpečí. Vydejte se do obrovského a otevřeného světa, kde každý kout skrývá svá unikátní tajemství a podivné strojové tvory. Vaše cesta za záchranou planety bude vyžadovat nejen odvahu, ale i bystrost a strategické myšlení. Objevujte nové kraje, hledejte poklady a bojujte o přežití v tomto epickém příběhu.

Technologie a Příroda v Harmonii

Horizon: Forbidden West přináší dechberoucí grafiku a unikátní spojení technologie s přírodními elementy. Staňte se svědky, jak se zdánlivě neslučitelné světy prolínají do jednoho fascinujícího celku. Užijte si hru, kde se každý prvek, od větru po vodu, stává součástí vašeho dobrodružství a kde každá bitva testuje vaše schopnosti i taktiku.

Trailer

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: