Značka: Hry na PS5

Metal Gear Solid: Master Collection

1 449 Kč
Skladem

Metal Gear Solid: Začátek Legendy

Pronikněte do světa tajných misí s Metal Gear Solid: Master Collection Vol.1 pro PS5. Tato kolekce přináší začátek legendární série přímo do vašeho obývacího pokoje. Zažijte napětí, které vás chytí za srdce, když se v roli Snakea plížíte nepřátelskými základnami a dokončujte mise plné intrik a zvratů.

Kategorie: Gaming

Metal Gear Solid: Master Collection

Pronikněte do světa tajných misí s Metal Gear Solid: Master Collection Vol.1 pro PS5. Tato kolekce přináší začátek legendární série přímo do vašeho obývacího pokoje. Zažijte napětí, které vás chytí za srdce, když se v roli Snakea plížíte nepřátelskými základnami a dokončujte mise plné intrik a zvratů. Filmový příběh a klasická stealth akce vás pohltí na mnoho hodin. S touto kolekcí vstupte na cestu k pochopení původu celé série, která formovala herní průmysl.

Legendární Herní Zážitek

Metal Gear Solid: Master Collection Vol.1 pro PS5 představuje kumulativní herní zážitek, který vás zavede do počátků ikonického světa Metal Gear. Objevte, jak se série vyvíjela s původními verzemi Metal Gear a Metal Gear 2: Solid Snake. Putujte časem s graficky vylepšenými HD verzemi a rozšiřte své dovednosti v VR misích a speciálních úkolech. Tato kolekce je nezbytná pro veterány i nováčky série, kteří chtějí prožít historii stealth her v plné kráse.

Kolekce, Která Definuje Žánr

S Metal Gear Solid: Master Collection Vol.1, se nejenom ponoříte do světa plného napětí a strategie, ale také získáte část historie videoher. Sjednocení klasických titulů v jednom balíčku vám umožní prožít celou řadu emocí od radosti, přes napětí, až po úžas z obratů v příběhu, které jsou pro sérii Metal Gear typické. Buďte připraveni na epickou ságu, která vás vtáhne a nepustí.

Trailer

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: