Značka: Hry na PS5

Modern Warfare III

1 749 Kč
Skladem

Modern Warfare® III – Napětí Války s Task Force 141

Ocitněte se v centru vojenského konfliktu, který si nebere servítky – Call of Duty®: Modern Warfare® III přináší napětí a adrenalin přímo do vašeho obývacího pokoje.

Kategorie: Gaming

Modern Warfare III

Ocitněte se v centru vojenského konfliktu, který si nebere servítky – Call of Duty®: Modern Warfare® III přináší napětí a adrenalin přímo do vašeho obývacího pokoje. Ponořte se do role kapitána Price a členů Task Force 141, kteří čelí největším hrozbám naší doby. Válka s ultranacionalistickým zločincem Vladimirem Makarovem se dostává na novou úroveň. Emoce, napětí a hrdinství – to vše na vás čeká ve hře, která překračuje hranice obývacích pokojů a stává se vaší vlastní osobní bitvou.

Vyberte si Svou Cestu k Vítězství

Modern Warfare® III vám dává možnost rozhodnout o průběhu mise. Vaše taktické rozhodnutí a výběr vybavení ovlivní, jakým směrem se váš boj ubere. Máte na výběr – buď půjdete cestou plížení a ticha, nebo se vyzbrojíte k zubům a půjdete do otevřeného střetu. Každá mise je propracovaným dobrodružstvím s bohatými možnostmi, které zvýší vaši znovuhratelnost a zanechají vás v napětí po celou dobu.

Více než Jen Hra, Váš Osobní Příběh

Call of Duty®: Modern Warfare® III je více než hra – je to cesta plná osobních rozhodnutí a momentů slávy. Každý váš krok na bojišti je zároveň krokem ve vašem vlastním příběhu. Zaznamenejte svůj postup, sdílejte své nejlepší momenty a stávejte se legendou ve světě, kde každá bitva píše historii.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: