Panini Fortnite 3 - karty

79 Kč
Skladem

Karty Fortnite pro fanoušky - Oficiální sběratelské karty!

Prožijte vzrušení z Fortnite i mimo digitální svět s těmito oficiálními sběratelskými kartami! Ideální pro každého vášnivého hráče, který chce rozšířit svou kolekci a zároveň vlastnit kousek ikonického herního vesmíru.

Kategorie: Gaming

Panini Fortnite 3 - karty

Prožijte vzrušení z Fortnite i mimo digitální svět s těmito oficiálními sběratelskými kartami! Ideální pro každého vášnivého hráče, který chce rozšířit svou kolekci a zároveň vlastnit kousek ikonického herního vesmíru. Ponořte se do detailně vypracovaných ilustrací a nechte svou sbírku kartiček Fortnite zazářit!

Věrnost do posledního pikselu

Chcete ukázat světu, že vaše srdce bije pro Fortnite? S kartami z oficiální distribuce to půjde snadno. Každá kartička je dokladem vaší loajality a znalosti herního prostředí. Dejte najevo svou vášeň a obohaťte svůj herní deník o fyzické artefakty, které můžete vzít do ruky a prohlížet si je kdykoliv.

Nezapomenutelný dárek

Potěšte své přátele či rodinné příslušníky jedinečným dárkem, který osloví srdce každého fanouška Fortnite. S těmito kartami přinesete radost nejen při speciálních příležitostech, ale i jako překvapení během běžného dne. Stane se skvělým začátkem nebo rozšířením sbírky a zároveň symbolem společně strávených chvil při hře.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: