Značka: Hry na PS5

Avatar: Frontiers of Pandora Gold Edition

2 449 Kč
Momentálně nedostupné

Avatar: Pandory Gold Edition – Staňte se Legendou Na'vi

Ponořte se do očarujícího světa hry Avatar: Frontiers of Pandora Gold Edition, kde jako Na'vi bojujete o svobodu a přežití na západní hranici. Objevte krásy a nebezpečí Pandory z pohledu první osoby a prožijte vzrušující dobrodružství plné napětí.

Kategorie: Playstation

Avatar: Frontiers of Pandora Gold Edition

Ponořte se do očarujícího světa hry Avatar: Frontiers of Pandora Gold Edition, kde jako Na'vi bojujete o svobodu a přežití na západní hranici. Objevte krásy a nebezpečí Pandory z pohledu první osoby a prožijte vzrušující dobrodružství plné napětí. V této edici hry získáte nejen kompletní zážitek, ale také exkluzivní bonusy, které obohatí vaši cestu za osvobozením vašeho rodu a ochranou domoviny.

Osvoboďte se a Objavte Dědictví

Jako hrdý Na'vi byl váš začátek poznamenán unášením lidskou korporací RDA. Nyní, patnáct let po vašem osvobození, je načase znovu se spojit se svými kmenovými bratry a sestrami a znovuobjevit ztracené dědictví. Tato hra vás postaví před výzvu znovu se naučit, co to znamená být skutečným Na'vi, a připojit se k ostatním klanům v boji proti RDA, aby byla Pandora chráněna před bezohledným vykořisťováním.

Exkluzivní Edice s Bonusy

Avatar: Frontiers of Pandora Gold Edition nabízí více než jen hru – poskytuje kompletní zážitek. S touto edicí získáte speciální bonusový obsah, který vám umožní ponořit se do hry ještě hlouběji. Buďte připraveni na exkluzivní mise, unikátní předměty a speciální vylepšení, které vám pomohou stát se legendou mezi Na'vi.

Gold edition obsahuje:
 - základní hru
 - zdarma Aranahe warrior balíček
 - seasson pass
 - dvě rozšiřující story
 - extra úkol
 - unikátní Banshee kosmetický set (skin na létajícího ještěra) a skin na vojáka Resistance

trailer

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: