Novinka
Značka: REXhry

Marvel Dice Throne: Sada 2

1 399 Kč
Skladem

Marvel Dice Throne: Sada 2

Vstupte do světa, kde superhrdinové nejsou jen postavy z komiksů, ale stávají se hrdiny Vašeho herního stolu. Marvel Dice Throne: Sada 2 přináší vzrušení a strategii karetně-kostkové hry přímo do Vašeho domova. Připravte se na epické duely s Captain Marvel, Black Pantherem, Doktorem Strange a Black Widow.

Počet hráčů Věk Herní doba Náročnost
2 - 6 8+ 40+ Střední
Kategorie: Společenské hry
Hmotnost: 1,6 kg
Základní hra / rozšíření: Základní hra
Jazyk hry: Český
Jazyk Pravidel: Český

Marvel Dice Throne: Sada 2

Vstupte do světa, kde superhrdinové nejsou jen postavy z komiksů, ale stávají se hrdiny Vašeho herního stolu. Marvel Dice Throne: Sada 2 přináší vzrušení a strategii karetně-kostkové hry přímo do Vašeho domova. Připravte se na epické duely s Captain Marvel, Black Pantherem, Doktorem Strange a Black Widow. Každý z nich má svou jedinečnou sadu schopností a kostek, které překladají jejich ikonické dovednosti do herní formy. Bojujte, házejte kostkami a odhalte kombinace, které Vám pomohou zvítězit nad soupeři.

Strategie a náhoda v harmonii

Marvel Dice Throne kombinuje strategické plánování s prvkem náhody, který dodává hře nevyzpytatelnost a vzrušení. S každým hodem kostkami a s každým tahem karet se snažíte využít svých schopností k maximálnímu efektu. Učte se, jak nejlépe využít jedinečné kombinace útoků a obranných manévrů Vašich superhrdinských postav a přizpůsobte si strategii na míru, aby jste porazili každého, kdo se postaví proti Vám.

Hrdinové, na které jste čekali

Každý superhrdina v Marvel Dice Throne je pečlivě navržen, aby odrazil jeho charakteristický styl a sílu. Captain Marvel přichází s devastující energií, Black Panther s nekompromisní obranou, Doctor Strange s magickými triky a Black Widow s taktickou vychytralostí. Objavte, jak každá postava přináší do hry novou dimenzi a jak se můžete stát mistrem Dice Throne s každým z nich.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: