Značka: CREW

Tajná invaze (Legendy Marvel)

679 Kč
Skladem

Tajná invaze (Legendy Marvel) - Tajemství Skrullů: Invaze začíná

Odhalte skryté plány mimozemské rasy Skrullů v komiksu Tajná invaze (Legendy Marvel). Tito dobyvatelé, měnící svou podobu, strávili desetiletí v tajnosti mezi námi. Teď je čas objevit, jak hluboko pronikli do vlády, armády a dokonce i mezi vaše oblíbené hrdiny.

Autor Ilustrace Vazba ISBN
Bendis, Brian Michael Leinil Francis Yu Vázaná 9788076793217
Kategorie: Komiks
Počet stran: 256
Formát: 168 x 258

Tajná invaze (Legendy Marvel)

Odhalte skryté plány mimozemské rasy Skrullů v komiksu Tajná invaze (Legendy Marvel). Tito dobyvatelé, měnící svou podobu, strávili desetiletí v tajnosti mezi námi. Teď je čas objevit, jak hluboko pronikli do vlády, armády a dokonce i mezi vaše oblíbené hrdiny. Připravte se na napínavý příběh, kde nikdo není tím, kým se zdá být, a důvěra je křehkým pokladem.

Skrullové ve světě superhrdinů

Představte si svět, kde se vaši milovaní superhrdinové mohou otočit proti vám. V Tajná invaze (Legendy Marvel), nevíte, kdo je přítel a kdo nepřítel. Schopnosti Skrullů znamenají, že se mohou skrýt za jakoukoliv známou tvář. Tento komiks nabídne napětí a zrady na každé stránce. Je ideální pro fanoušky, kteří milují zvraty a nečekané události.

Epický boj o Zemi

Tajná invaze (Legendy Marvel) není jen příběhem o skryté hrozbě. Je to epická sága o odvaze, spojenectvích a boji proti zdánlivě neporazitelnému nepříteli. Jak se hrdinové Marvelu postaví k úkolům, když nevědí, komu mohou věřit? Ponořte se do příběhu plného akce, strategie a odhalení, který vás donutí přemýšlet o každé alianci.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: