Značka: CREW

Zázraky (Legendy Marvel)

729 Kč
Skladem

Zázraky (Legendy Marvel) - Oceněný Příběh Fotoreportéra

Ponořte se do světa, kde každodenní realita splývá s neuvěřitelnými činy hrdinů, kteří se vznášejí nad hlavami obyvatel New Yorku. „Zázraky (Legendy Marvel)“ vás vtáhne do života fotoreportéra Phila Sheldona, který svým objektivem zachycuje mimořádné události a představuje nám hrdiny v jiném světle.

Autor Ilustrace Vazba ISBN
Kurt Busiek Alex Ross Vázaná 9788076792678
Kategorie: Komiks
Počet stran: 272
Formát: 176 x 265

Zázraky (Legendy Marvel)

Ponořte se do světa, kde každodenní realita splývá s neuvěřitelnými činy hrdinů, kteří se vznášejí nad hlavami obyvatel New Yorku. „Zázraky (Legendy Marvel)“ vás vtáhne do života fotoreportéra Phila Sheldona, který svým objektivem zachycuje mimořádné události a představuje nám hrdiny v jiném světle. Tato kniha není jen o nadlidských schopnostech, ale i o lidských emociích a reakcích, které tyto události vyvolávají.

Oceněná Cesta za Pravdou

Kurt Busiek, autor knihy „Zázraky“, vám předkládá svět, kde se prolínají osudy obyčejných lidí s těmi největšími hrdiny vesmíru Marvel. Tato mnohokrát oceněná kniha nabízí jedinečný pohled na komplikované vztahy mezi hrdiny a veřejností, stejně jako na osobní dilemata a výzvy, které přináší život v blízkosti superhrdinů.

Inspirace pro Každého

Nechte se inspirovat příběhem člověka, který se rozhodl ukázat světu pravou tvář hrdinů. „Zázraky“ není jen knihou – je to manifest odvahy a hledání pravdy v každodenním životě. Je to připomínka toho, že každý z nás může být hrdinou ve svém příběhu, ať už stojí před jakoukoliv výzvou.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: