Značka: CREW

Fortnite X Marvel: Nulová válka 5

79 Kč
Skladem

Fortnite X Marvel: Nulová válka 5 - Válečné Finále

Ponořte se do napínavého zakončení, které přináší komiks Fortnite X Marvel: Nulová válka 5. Tento komiks není jen obyčejným sešitem – je to klíč k exkluzivnímu obsahu ve hře Fortnite, který jinde nenajdete. Staňte se svědky posledního střetu hrdinů s neúprosnými nepřáteli a získejte unikátní kód pro speciální herní předměty.

Autor Ilustrace Vazba ISBN
Donald Mustard, Christos Gage Sergio Davila Sešit 9786660079358
Kategorie: Komiks
Počet stran: 32
Formát: 168 × 258

Fortnite X Marvel: Nulová válka 5

Ponořte se do napínavého zakončení, které přináší komiks Fortnite X Marvel: Nulová válka 5. Tento komiks není jen obyčejným sešitem – je to klíč k exkluzivnímu obsahu ve hře Fortnite, který jinde nenajdete. Staňte se svědky posledního střetu hrdinů s neúprosnými nepřáteli a získejte unikátní kód pro speciální herní předměty. Toto finále bude hovořit o síle, odvaze a o tom, že praví hrdinové nikdy nevzdávají boj.

Exkluzivní Herní Bonus

Nejenže si přečtete závěrečnou kapitolu epického příběhu, ale získáte také bonus, který rozšíří vaše dobrodružství ve Fortnite. V každém komiksu najdete unikátní kód, který můžete uplatnit a odemknout si tak nahrávací obrazovku Nulové války. Tato obrazovka je k dispozici pouze s nákupem komiksu a dodá vaší hře osobitý styl. Ukážte ve světě Fortnite, že jste částí této monumentální události.

Kolekcionářský Klenot

Pro fanoušky Fortnite i Marvelu je Fortnite X Marvel: Nulová válka 5 nejen zábavou, ale i významným přídavkem do sbírky. Tento komiks je vizuální lahůdkou a zároveň vzácným artiklem, který si zaslouží místo na čestném místě vaší kolekce. Nejenže se jedná o finále dlouho očekávané série, ale také o možnost být součástí děje díky speciálnímu hernímu bonusu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: