Značka: Hry na PS5

Fort Solis Limited Edition

849 Kč
Skladem

Ponořte se do Fort Solis

Fort Solis je nejen hrou, je to nezapomenutelný zážitek, který vás vtáhne do světa, kde každý váš krok může změnit osud. Vstupte do role Jacka, který se ocitá na temné a opuštěné těžařské základně v srdci Marsu.

Kategorie: Playstation

Fort Solis Limited Edition

Fort Solis je nejen hrou, je to nezapomenutelný zážitek, který vás vtáhne do světa, kde každý váš krok může změnit osud. Vstupte do role Jacka, který se ocitá na temné a opuštěné těžařské základně v srdci Marsu. Objevte dechberoucí příběh rozprostírající se přes čtyři kapitoly, kde každá rozhodnutí může znamenat rozdíl mezi životem a smrtí. Tato hra je mistrovským dílem narativního umění, které vás zavede do hlubin vesmíru a lidské psychiky.

Potápějící se do temnoty

Fort Solis není pro slabé srdce. S každou kapitolou se ponoříte hlouběji do tajemství, která obklopují Fort Solis. Připravte se na nečekané zvraty a dějové linie, které vás donutí pochybovat o všem, co jste si mysleli, že víte. Psychologický thriller, který vás uchvátí a nepustí, dokud neodhalíte pravdu skrytou v temných koutech této odlehlé základny.

Bouře se blíží

Zapojte se do hry, kde každá sekunda počítá. S blížící se bouří na obzoru a s časem, který neúprosně tiká, se Jack musí vydat do vnitrozemí rudé planety, aby navázal zoufalý kontakt. Fort Solis je hrou plnou napětí a nebezpečí, kde musíte vyřešit záhady, čelit neznámému a bojovat o přežití ve světě, kde je každý moment plný adrenalinu.

Trailer

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: