Značka: Hry na PS5

Naruto x Boruto: Ultimate Ninja Connections

1 459 Kč
Skladem

Naruto x Boruto: Ultimate Ninja Connections

Naruto s nejnovějším přírůstkem do rodiny Ultimate Ninja Storm. Naruto x Boruto: Ultimate Ninja Connections vás zve do světa největších nindža bitv, kde na vás čeká nejen adrenalinová akce, ale i nezapomenutelný příběh, který zasahuje až do hluboké historie nindža světa.

Kategorie: Playstation

Naruto x Boruto: Ultimate Ninja Connections

Objevte Legendární Bitvy

Přidejte se k oslavám 20. výročí legendárního anime Naruto s nejnovějším přírůstkem do rodiny Ultimate Ninja Storm. Naruto x Boruto: Ultimate Ninja Connections vás zve do světa největších nindža bitv, kde na vás čeká nejen adrenalinová akce, ale i nezapomenutelný příběh, který zasahuje až do hluboké historie nindža světa. Zažijte srdceryvné momenty a stvořte si vlastní nindža legendu.

Setkání s Ninjovskými Hrdiny

V Naruto x Boruto: Ultimate Ninja Connections si užijete doslova historický okamžik – největší seznam hratelných postav v historii série! Vyzkoušejte si legendární ninjy jako jsou Ashura a Indra Otsutsuki a pocítěte sílu, která stála u zrodu nindža klanů. Každá postava je unikátně ztvárněna s ohledem na jejich individuální schopnosti a jutsu, což zajišťuje neopakovatelnou herní zkušenost.

Připojte se k Celosvětovému Fenoménu

Neváhejte a připojte se k více než 27 milionům hráčů po celém světě, kteří se již stali součástí fenoménu Ultimate Ninja Storm. Buďte připraveni na nekonečné hodiny zábavy, nejnovější technologie ve zpracování grafiky a systému boje, který byl dokonale vyladěn pro maximální potěšení z hry a soupeření s přáteli i neznámými nindži z celého světa.

Trailer

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: