Značka: Hry na PS5

Star Wars Jedi: Survivor

1 299 Kč
Skladem

Star Wars Jedi: Survivor -  Příběh Cala Kestise Pokračuje

Zažijte píseň galaktického dobrodružství s hrou Star Wars Jedi: Survivor. Ponořte se do role Cala Kestise, který se po pěti letech vrací silnější a moudřejší, aby čelil novým výzvám. V této epické hře se stanete součástí jeho cesty a objevíte, jaké to je být skutečným rytířem Jedi.

Kategorie: Playstation

Star Wars Jedi: Survivor

Zažijte píseň galaktického dobrodružství s hrou Star Wars Jedi: Survivor. Ponořte se do role Cala Kestise, který se po pěti letech vrací silnější a moudřejší, aby čelil novým výzvám. V této epické hře se stanete součástí jeho cesty a objevíte, jaké to je být skutečným rytířem Jedi. Vaše rozhodnutí určí osud galaxie, takže vybírejte moudře a připravte se na vzrušující příběh plný akce.

Hrdinství v Temných Časech

Star Wars Jedi: Survivor vás zavede do doby, kdy je galaxie v troskách a naděje na pokoj se zdá být vzdálenější než kdy jindy. Jako Cal Kestis se musíte vyrovnat s temnou stranou Síly a čelit novým, ale i starým nepřátelům. Tato hra je nejen bojem mezi světlem a tmou, ale i příběhem o osobním růstu, odvaze a oběti. Budete se muset rozhodnout, jak daleko jste ochotni zajít, abyste ochránili to, co milujete.

Galaxie Plná Možností

Každý rozhodnutí ovlivní váš příběh v nekonečném vesmíru Star Wars. Star Wars Jedi: Survivor nabízí rozsáhlý svět plný tajemství k prozkoumání, bohatých příběhů a nezapomenutelných postav. Užijte si svobodu objevování a přizpůsobte si svou cestu Jedi podle svých představ. S každým krokem se stáváte součástí legendy, která bude rezonovat po celé galaxii.

Trailer

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: