Značka: Tlama games

Concordia Venus: Balearica / Italia - CZ/EN/DE - Rozšíření

449 Kč
Skladem
Počet hráčů Věk Herní doba Náročnost
2 - 5 12+ 90+ Střední
Kategorie: Společenské hry
Hmotnost: 0,5 kg
Základní hra / rozšíření: Rozšíření
Jazyk hry: Český / Anglický
Jazyk Pravidel: Český / Anglický

Concordia Venus: Balearica / Italia

Toto mapové a modulární rozšíření hry Concordia Venus obsahuje oboustranný herní plán BALEARICA / ITALIA, kde najdete na jedné straně Baleárské ostrovy Ibiza, Mallorca a Menorca, a na opačné straně sídlo římského impéria, Itálii samotnou. V rozšíření najdete také variantu Forum Piscatorum (latinsky rybí trh), kterou lze kombinovat s jakoukoli verzí hry Concordia. Rybí trh přidává do hry další úrovně strategie.

Mapa Balearica představuje baleárské ostrovy Maiorica (Mallorca), Minorica (Menorca), Ebusus (Ibiza) a Frumentaria (Formentera). Oproti základní hře se nezačíná společně v jednom městě, ale každý hráč začíná se dvěma loděmi na moři. Kolonisté mohou být získáni až později ve hře a mohou se přesouvat mezi ostrovy.

Navíc rozšíření přichází s rybím trhem, který může být použít s libovolnou mapou. Rybu jako novou obchodní komoditu lze získat zahráním karty Prefekta místo obvyklého bonusu. Bonus je zdvojnásoben v provinciích, které v posledním kole neprodukovaly. Ryby lze prodávat na samostatném rybím trhu, kde můžete na oplátku získat buď zboží, hotovost, nebo speciální akce. Tímto způsobem nabízí rybí trh další možnost pro plánování a nové výzvy pro zkušené hráče hry Concordia a Concordia Venus.

Upozornění: Druhá strana herního plánu přináší mapu Itálie, která vyšla jako součást původní hry Concordia a nenajdete ji ve hře Concordia Venus.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: