Značka: Mindok

Komu zvoní tramvaj

719 Kč
Skladem

Komu zvoní tramvaj - Hra o morálních dilematech

Vítejte ve světě napínavé a provokativní hry "Komu zvoní tramvaj". Tato párty hra vás zavede do světa morálních dilemat a rozhodnutí se, která mohou znamenat životy.

Počet hráčů Věk Herní doba Náročnost
3 - 13 15+ 15 Snadná
Kategorie: Společenské hry
Hmotnost: 1 kg
Základní hra / rozšíření: Základní hra
Jazyk hry: Český
Jazyk Pravidel: Český

 

Komu zvoní tramvaj - Hra o morálních dilematech a vraždící tramvaji

Vítejte ve světě napínavé a provokativní hry "Komu zvoní tramvaj". Tato párty hra vás zavede do světa morálních dilemat a rozhodnutí se, která mohou znamenat životy. Jeden hráč se ujímá role řidiče tramvaje, který musí vybrat, kterou kolejí povede nezastavitelný vlak, přičemž zničí všechny na trati. Ostatní hráči se rozdělí do dvou týmů a budou se snažit přesvědčit řidiče, aby ušetřil jejich stranu a zabil všechny na té druhé kolej.

Odhalte svou morální sílu

Tato hra je nejen zábavná, ale také vám umožní objevit a prozkoumat vlastní morální hodnoty a rozhodovací procesy. Budete muset se rozhodnout mezi dvěma špatnými možnostmi a přemýšlet o důsledcích svých rozhodnutí. Bude to pro vás skvělá příležitost prozkoumat svou vlastní morální sílu a uvědomit si, jaké jsou vaše priority.

Napětí a strategie

"Komu zvoní tramvaj" je plná napětí a strategie. Budete muset spolupracovat s ostatními hráči ve svém týmu, abyste přesvědčili řidiče tramvaje, kterou kolej zvolit. Každé rozhodnutí může mít fatální následky, a proto je důležité přemýšlet strategicky a vážit si důvodů, které máte k přesvědčení řidiče.

Vynikající zábava na párty

"Komu zvoní tramvaj" je ideální hra pro večírek s přáteli. Tato hra vás vtáhne do emocionálního a intelektuálního světa morálních dilemat a poskytne vám mnoho zábavy a diskuzí. Přemýšlejte společně, vyjádřete své názory a užijte si skvělý večer plný zábavy a napětí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: