Značka: Mindok

Komu zvoní tramvaj: Mládeži nepřístupno – Rozšíření

449 Kč
Skladem

Komu zvoní tramvaj: Mládeži nepřístupno - Nekonečná zábava plná smíchu

ítejte ve světě napínavých a vtipných karet hry Komu zvoní tramvaj: Mládeži nepřístupno! Tato rozšířená verze oblíbené hry obsahuje 100 strašně přisprostlých karet kolejí a 100 ještě horších karet doplňkových.

Počet hráčů Věk Herní doba Náročnost
3 - 13 18+ 15+ Snadná
Kategorie: Společenské hry
Hmotnost: 1 kg
Základní hra / rozšíření: Rozšíření
Jazyk hry: Český
Jazyk Pravidel: Český

Komu zvoní tramvaj: Mládeži nepřístupno

Vítejte ve světě napínavých a vtipných karet hry Komu zvoní tramvaj: Mládeži nepřístupno! Tato rozšířená verze oblíbené hry obsahuje 100 strašně přisprostlých karet kolejí a 100 ještě horších karet doplňkových. Připravte se na nekonečnou zábavu plnou smíchu a intrik!

Karty kolejí: Prostředí v tramvaji

V této části najdete 100 strašně přisprostlých karet kolejí, které dodají hře Komu zvoní tramvaj ještě větší dávku humoru a kreativity. Každá karta představuje jedinečné prostředí v tramvaji, ve kterém se budete pohybovat. Od divokých party vlakových vozů až po utajené tajemství první třídy - zde najdete všechny možné situace, které dokážou potěšit a pobavit každého hráče.

Při hraní s kartami kolejí se připravte na neočekávané zvraty, nečekané události a překvapivé situace. Vaše strategie a taktika budou stále testovány, a to vše za účelem získání co nejvíce bodů. Zajistěte si výhodu nad ostatními hráči a ukažte jim, že jste nejlepší v ovládání prostředí v tramvaji!

Doplňkové karty: Zesílení a sabotáže

Doplňkové karty jsou tajnou zbraní ve vaší ruce. Tyto 100 ještě horších karet vám umožní zesílit své pozice nebo sabotovat strategii ostatních hráčů. Překvapte své soupeře nečekaným útokem, získávejte výhody a ovládněte hru!

Doplňkové karty přidávají novou dimenzi do hry Komu zvoní tramvaj. Díky nim můžete ovlivňovat průběh hry a taktiku ostatních hráčů. Buďte chytrý a využijte všech možností, které vám tyto karty nabízejí. Získávejte body, získávejte moc a stanete se nezpochybnitelným vítězem!

Rozšíření ke hře: Komu zvoní tramvaj

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: