Značka: Brokolice

Čtyři věže

999 Kč
Skladem

Vytvořte si vlastní armádu a dosáhněte vítězství

Čtyři věže je stolní hra, která vás zavede do světa epických bitev o kontrolu nad čtyřmi věžemi. V této hře se utkáte se svými přáteli a budete se snažit buď obsadit všechny věže spoluhráčů, nebo zničit armády soupeřů.

Počet hráčů Věk Herní doba Náročnost
2 - 4 12+ 60+ Střední
Kategorie: Válečné a strategické deskové hry
Hmotnost: 1 kg
Základní hra / rozšíření: Základní hra
Jazyk hry: Český
Jazyk Pravidel: Český

Čtyři věže - Vytvořte si vlastní armádu a dosáhněte vítězství

Herní deska plná výzev a taktických rozhodnutí

Čtyři věže je desková stolní hra, která vás zavede do světa epických bitev o kontrolu nad čtyřmi věžemi. V této hře se utkáte se svými přáteli a budete se snažit buď obsadit všechny věže spoluhráčů, nebo zničit armády soupeřů. Vyberte si svou barvu armády a umístěte svou věž do rohu herní desky. Následně rozestavte svou armádu kolem věže a připravte se na nekompromisní boj.

Taktické plánování a strategické rozhodování

Hra Čtyři věže je určena pro 2 až 4 hráče, a nabízí vzrušující taktické rozhodování a strategické plánování. Každý váš tah je důležitý a má dopad na výsledek bitvy. Musíte pečlivě vybrat, jaké jednotky nasadíte do boje a kdy je nejlépe použít. Budete muset využít všechny své schopnosti a taktické dovednosti, abyste porazili své soupeře a zvítězili ve hře.

Vytvořte si svou vlastní armádu

V balíčku najdete 4 barevné sady armád, které si můžete vybrat. Každá sada obsahuje unikátní jednotky a schopnosti, které vám umožní vytvořit si vlastní silnou armádu. Každá jednotka má své vlastní síly a slabiny, a je na vás, abyste je správně využili v boji. Vyberte si strategii, která nejlépe vyhovuje vašemu hernímu stylu a překvapte své soupeře nečekanými tahy a kombinacemi.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: