Značka: Fox in the box

300: Země a voda

529 Kč
Skladem

Strategická hra pro 2 hráče - 300: Země a voda

Vstupte do doby starověkého Řecka, kdy se odehrávaly nejslavnější a nejepičtější bitvy v dějinách. Hra 300: Země a voda vás zavede do 5. století př. n. l., kdy Perská říše plánovala masivní invazi do Řecka. 

Počet hráčů Věk Herní doba Náročnost
2 14+ 40 Snadná

 

Kategorie: Válečné a strategické deskové hry
Hmotnost: 1 kg
Základní hra / rozšíření: Základní hra
Jazyk hry: Český
Jazyk Pravidel: Český

300: Země a voda

Vstupte do doby starověkého Řecka, kdy se odehrávaly nejslavnější a nejepičtější bitvy v dějinách. Hra 300: Země a voda vás zavede do 5. století př. n. l., kdy Perská říše plánovala masivní invazi do Řecka. Připravte se na nezapomenutelné střety mezi Athénami a Spartou na jedné straně a perským králem králů na straně druhé. Budete se muset rozhodnout, zda podpoříte řecký odpor nebo se přidáte na stranu Persie. Epický boj o moc a území začíná!

Strategické rozhodnutí každým tahem

Hra 300: Země a voda je strategickou deskovou hrou pro 2 hráče, která vás vtáhne do hlubin starověké válečné taktiky. Vaše rozhodnutí budou mít zásadní vliv na vývoj celého konfliktu. Vyberte si správné karty a taktiky, abyste překonali svého protivníka a ovládli větší počet měst než on. Každý tah je klíčový a vyžaduje pečlivé plánování, strategii a předvídání tahů soupeře. Připravte se na intenzivní souboje a nekompromisní boj o přežití!

Zažijte atmosféru slavných bitev a doby starověkého Řecka

Hra 300: Země a voda vás zcela pohltí atmosférou starověkého Řecka a historických událostí, které ho formovaly. Prožijte slavné bitvy, ve kterých se střetli legendární hrdinové a vojska tisíců bojovníků. Ponořte se do nekonečných válečných kampaní a zažijte dobu, kdy mocné říše soupeřily o území a přežití. S kvalitním herním vybavením budete mít pocit, že jste součástí těchto historických událostí.

 

 

 

300: Země a voda

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: