Značka: Fox in the box

Legendy Dávnozemě

2 699 Kč
Skladem

Vstupte do magického světa Dávnozemě!

Vítejte ve světě Dávnozemě, dlouho zapomenutém království plném magie a neuvěřitelných dobrodružství. V tomto fantastickém světě se napříč říšemi osmi elementů odehrává epický souboj mezi nestvůrami a odvážnými válečníky, čaroději a draky.

Počet hráčů Věk Herní doba Náročnost
1 - 5 14+ 150+ Střední
Kategorie: Ekonomické deskové hry
Hmotnost: -
Základní hra / rozšíření: Základní hra
Jazyk hry: Český
Jazyk Pravidel: Český

Nestvůry, draci a moc magie - Legendy Dávnozemě

Vydejte se na dobrodružství do země magie

Vítejte ve světě Dávnozemě, dlouho zapomenutém království plném magie a neuvěřitelných dobrodružství. V tomto fantastickém světě se napříč říšemi osmi elementů odehrává epický souboj mezi nestvůrami a odvážnými válečníky, čaroději a draky. Připojte se k nim a staňte se součástí této velkolepé bitvy!

Bojujte proti nestvůrám a získejte slávu

Legendy Dávnozemě vás zavedou do světa, kde se musíte postavit tváří v tvář hrozivým nestvůrám, které ohrožují klid a bezpečí obyvatel Dávnozemě. Síla vašich draků, válečníků a čarodějů je klíčem k porážce těchto příšer a získání slávy pro váš lid. Získejte si respekt a uznání ve světě Dávnozemě prostřednictvím statečných činů a vítězných bitev!

Oživte zapomenutou zemi a ovládněte moc magie

Dávnozemě je nejen místem plným bojů a nebezpečí, ale také krásnou a tajemnou zemí, která čeká na objevení. Osídlte tuto zapomenutou zemi a obnovte její dávnou slávu. Prozkoumejte magické lesy, průzračná jezera a tajemné hory. Objevte starodávné artefakty a naučte se ovládat moc magie, která v Dávnozemě proudí vzduchem. Staňte se největším mágem a vládcem Dávnozemě!

 

Představení a dojmy

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: