Novinka
Značka: REXhry

Příval temnoty: Plameny pekelné

2 749 Kč
Skladem

Příval temnoty: Plameny pekelné - Spolupracujte a zvítězte nad peklem

Plameny pekelné vás vtáhnou do světa, kde každý váš krok může znamenat rozdíl mezi vítězstvím a věčným temnotám. Staňte se světlonošem a prožijte epickou cestu plnou nečekaných zvratů, kde se vaše schopnost přijímat strategická rozhodnutí bude testovat na každém kroku.

Počet hráčů Věk Herní doba Náročnost
1 - 6 14+ 120+ Střední
Kategorie: Společenské hry
Hmotnost: 4,5 kg
Základní hra / rozšíření: Základní hra
Jazyk hry: Český
Jazyk Pravidel: Český

Příval temnoty: Plameny pekelné

Plameny pekelné vás vtáhnou do světa, kde každý váš krok může znamenat rozdíl mezi vítězstvím a věčným temnotám. Staňte se světlonošem a prožijte epickou cestu plnou nečekaných zvratů, kde se vaše schopnost přijímat strategická rozhodnutí bude testovat na každém kroku. Společně s ostatními hrdiny, každý s unikátními dovednostmi, se postavte tváří v tvář démonickým silám a prokažte, že jste opravdovým ochráncem světla.

Neuvěřitelně detailní miniatury

Příval temnoty: Plameny pekelné je vizuální pochoutkou pro každého milovníka deskových her. Každá z vysoce detailních plastových miniatur je dílem umění, které oživí vaši hru a posune zážitek na zcela novou úroveň. Připravte se na to, že se tyto figury stanou centrem pozornosti nejen během hry, ale i jako dekorace vaší herní knihovny.

Spolupráce klíčem k vítězství

V této hře není místo pro sólové hrdinství. Plameny pekelné jsou kooperativní hrou, která vyžaduje perfektní týmovou spolupráci a vzájemnou komunikaci. Objevte, jak rozmanité herní styly jednotlivých hrdinů mohou skvěle spolupracovat a společně tvořit nezastavitelný tým. Vyzkoušejte různé strategie a najděte tu pravou cestu k porážce sil temnoty.

     

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: