Značka: REXhry

Duchové ostrova

1 799 Kč
Skladem

Duchové ostrova - Kooperujte pro Ochranu Domova

Zahalte se do pláště nadpřirozena a staňte se ochráncem ostrova před nájezdy kolonizátorů. Duchové ostrova vás vtáhnou do epického příběhu, kde jako duchové musíte spojit své síly a strategie, aby bylo vaše území zachováno v původní divoké kráse.

Počet hráčů Věk Herní doba Náročnost
1 - 4 14+ 120 Složitá
Kategorie: Společenské hry
Hmotnost: 2,1 kg
Základní hra / rozšíření: Základní hra
Jazyk hry: Český
Jazyk Pravidel: Český

Duchové ostrova

Zahalte se do pláště nadpřirozena a staňte se ochráncem ostrova před nájezdy kolonizátorů. Duchové ostrova vás vtáhnou do epického příběhu, kde jako duchové musíte spojit své síly a strategie, aby bylo vaše území zachováno v původní divoké kráse. Každá partie je novým dobrodružstvím, kde vaše unikátní schopnosti přivedou k vítězství nebo porážce. Vy a vaši spoluhráči můžete pocítit napětí a vzrušení při každém rozhodnutí.

Strategie a Spolupráce – Klíč k Úspěchu

Duchové ostrova jsou mistrovským dílem kooperativní strategie. S nekonečnými možnostmi kombinací duchů a scénářů kolonizátorů se každá hra stává jedinečnou výzvou. Vaše taktické dovednosti budou podrobeny zkoušce, jelikož jen správným využitím schopností a týmovou prací můžete odrážet nepřátelské vpády. Získejte výhodu nadpřirozeného porozumění a zastavte ničení vašeho domova.

Vysoká Znovuhratelnost pro Nezapomenutelné Večery

Každá hra Duchové ostrova je novým příběhem, kde se žádná strategie neopakuje. Tato desková hra přináší nejen zábavu, ale i stmeluje přátelství a rodiny při společném zážitku. Je to ideální volba pro ty, kdo hledají hru s hloubkou a příběhem, která zůstane v srdcích hráčů i dlouho po skončení partie.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: