Značka: REXhry

Duchové ostrova: Trny a drápy - Rozšíření

759 Kč
Skladem

Duchové ostrova: Trny a drápy - Kooperujte a Bráňte Ostrov

Zažijte novou úroveň napětí a dobrodružství s "Duchové ostrova: Trny a drápy", prvním rozšířením oblíbené kooperativní hry Duchové ostrovy. Střetněte se s novými výzvami, které přináší dva zcela nové duchové a nezkrotná koloniální velmoc Francie.

Počet hráčů Věk Herní doba Náročnost
1 - 4 14+ 120+ Složitá
Kategorie: Společenské hry
Hmotnost: 0,8 kg
Základní hra / rozšíření: Rozšíření
Jazyk hry: Český
Jazyk Pravidel: Český

Duchové ostrova: Trny a drápy - Rozšíření

Zažijte novou úroveň napětí a dobrodružství s "Duchové ostrova: Trny a drápy", prvním rozšířením oblíbené kooperativní hry Duchové ostrovy. Střetněte se s novými výzvami, které přináší dva zcela nové duchové a nezkrotná koloniální velmoc Francie. Toto rozšíření vás vtáhne do neznámých hlubin strategie a taktiky, kde každé kolo může přinést nečekanou událost ovlivňující celou hru. Objevujte nové karty strachu a schopností, které vám pomohou vzdorovat kolonizátorům a ochránit vaše posvátné ostrovy.

Novinky na Hřišti

Obohaťte svůj herní zážitek o "Duchové ostrova: Trny a drápy" a zjistěte, jak nové nemoci a šelmy přidávají hře nepředvídatelnost a hloubku. Tyto prvky nejenže znepříjemňují život kolonizátorů, ale také přinášejí nové strategické možnosti. Každá partie se tak stává jedinečnou díky dynamickým událostem, které přetvářejí pravidla hry a vyžadují od hráčů neustálou adaptaci a promyšlené rozhodování.

Spojte Síly a Zvítězte

Stáváte se součástí odvěkého boje mezi duchy a lidskými vetřelci. "Duchové ostrova: Trny a drápy" posiluje kooperativní element hry a přináší nové možnosti pro spolupráci mezi hráči. Využijte speciálních schopností nových duchů, které mohou výrazně změnit průběh hry. Vytvořte nepřekonatelný tým a přizpůsobte si strategii tak, aby vaše ostrovy zůstaly nedotčené a svobodné.

Rozšíření ke hře: Duchové ostrova

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: