Značka: REXhry

Duchové ostrova: Rozervaná země - Rozšíření

1 479 Kč
Skladem

Duchové ostrova: Rozervaná země - Epicke Rozšíření Duchů

Připojte se k desítkám nových duchů v epickém dobrodružství Duchové ostrova: Rozervaná země. Toto rozšíření vás zavede do hlubin nezkrotné přírody, kde se utkáte s novými výzvami a protivníky.

Počet hráčů Věk Herní doba Náročnost
1 - 6 13+ 150+ Složitá
Kategorie: Společenské hry
Hmotnost: 2 kg
Základní hra / rozšíření: Rozšíření
Jazyk hry: Český
Jazyk Pravidel: Český

Duchové ostrova: Rozervaná země

Připojte se k desítkám nových duchů v epickém dobrodružství Duchové ostrova: Rozervaná země. Toto rozšíření vás zavede do hlubin nezkrotné přírody, kde se utkáte s novými výzvami a protivníky. Získejte převahu nad Rusy a Rakousko-Uherskem a užijte si hru naplněnou nejen silou, ale i taktikou a strategií. Váš stůl ožije novými scénáři a nečekanými událostmi, které přináší nekonečnou znovuhratelnost.

Strategie a Komplexita

Zvyšte úroveň vaší hry s rozšířením Duchové ostrova. Deset nových duchů přináší rozmanitost a jedinečné schopnosti, které vyžadují propracovanou strategii a předvídavost. Přizpůsobte si hru pomocí nových karet událostí a užijte si každou partii jinak. Rozšíření přinese nejen nové výzvy, ale i možnosti, jak využít kreativitu k ochraně ostrova.

Nepřekonatelná znovuhratelnost

S novými deskami ostrova, scénáři a přehršel dalších karet, Duchové ostrova: Rozervaná země nabízí nespočet hodin zábavy a napětí. Objevujte nové strategie a učte se z každé hry. Toto rozšíření dá vašemu duchovému týmu nový rozměr a posune hranice toho, co jste považovali za možné v Duchové ostrova.

Rozšíření ke hře: Duchové ostrova

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: