Novinka
Značka: ADC Blackfire

Kniha kouzel

919 Kč
Skladem

Kniha kouzel - Naučte se tajemství kouzel a magie

Vítejte ve světě magie a kouzel s knihou kouzel! Tato úžasná hra vás zavede do role moudrých čarodějů, kteří se shromáždili na každoroční velké soutěži SuperČar.

Počet hráčů Věk Herní doba Náročnost
1 - 4 12+ 45 Střední
Kategorie: Fantasy deskové hry
Hmotnost: 0,8 kg
Základní hra / rozšíření: Základní hra
Jazyk hry: Český
Jazyk Pravidel: Český

Kniha kouzel - Naučte se tajemství kouzel a magie

Vítejte ve světě magie a kouzel s knihou kouzel! Tato úžasná hra vás zavede do role moudrých čarodějů, kteří se shromáždili na každoroční velké soutěži SuperČar. Vaším úkolem je zaplnit svou knihu kouzel novými a mocnými kouzly. Připravte se na vzrušující dobrodružství plné intrik, strategie a magických přísad.

Magický vír

Na začátku hry se všichni hráči shromáždí kolem magického víru, který vyvrhuje různé zlomky magických přísad, nazývaných matérie. Tyto matérie jsou důležité pro vaši magickou sílu. Zlomky matérie jsou vykládány na oltář, kde si každý čaroděj může vybrat, kterou si vezme do své sbírky.

Naučte se nová kouzla

Matérie vám poskytují moc a umožňují vám naučit se nová kouzla. Každá matérie má svou vlastní magickou energii a vy si můžete vybrat, jakou magii se naučíte. Budete mít možnost se stát mistrem v několika různých magických oblastech. Naučte se ovládat ohnivé kouzlo, léčit pomocí vody nebo tvořit ochranné kouzlo se zemí. Vaše schopnosti jsou neomezené!

Shromažďujte mocné kouzelníky

Váš úspěch ve hře závisí nejen na vašich vlastních schopnostech, ale také na spolupráci se svými společníky. Shromažďujte mocné kouzelníky, kteří vám pomohou v boji a posílí vaši magickou sílu. Společně můžete dosáhnout neuvěřitelných výsledků a získat vítězné body, které vám přinesou slávu a uznání v kouzelnickém světě SuperČar.

 

Trailer

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: