Novinka
Značka: REXhry

Čaroděj

219 Kč
Skladem

Čaroděj

Staňte se mistrem předpovídání a strategie s karetní hrou Čaroděj. Každá štychová bitva je testem vaší schopnosti odhadnout průběh hry a dosáhnout vítězství.

Počet hráčů Věk Herní doba Náročnost
3 - 6 10+ 45+ Střední
Kategorie: Společenské hry
Hmotnost: -
Základní hra / rozšíření: Základní hra
Jazyk hry: Český
Jazyk Pravidel: Český

Čaroděj

Staňte se mistrem předpovídání a strategie s karetní hrou Čaroděj. Každá štychová bitva je testem vaší schopnosti odhadnout průběh hry a dosáhnout vítězství. S každým kolem se vaše karty mění, přinášejí nové výzvy a příležitosti k prokázání vašich kouzelnických schopností. Předveďte, jak dobře umíte číst své soupeře a nechte se odměnit body zkušenosti za každý správný tip!

Karty Plné Magie a Intrik

Prozkoumejte speciální karty čarodějů a šašků, které mohou radikálně změnit osud hry. Používejte je moudře a měňte průběh hry ve svůj prospěch. S těmito mocnými kartami v rukou máte šanci ovlivnit výsledek kola a naklonit výhru na svou stranu. Každá karta je klíčem k vaší magické dominanci na poli štychů.

Společenská Zábava pro Všechny

Čaroděj je ideální hra pro rodinné večery či setkání s přáteli. S pravidly snadnými na pochopení, ale dostatečně hlubokými pro zkušené hráče, se stane středem pozornosti jakékoliv společenské události. Sdílejte radost z hry, procvičujte matematické dovednosti a buďte svědky, jak se nejschopnější učedník stává legendárním čarodějem!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: