Značka: REXhry

Divukraj

1 549 Kč
Skladem

Přivádějte nové obyvatele do svého zvířecího města v Divukraji

Vítejte ve světě Divukraj, překrásné deskové hry, která vás zavede do malebného lesa plného zvířátek! V této hře budete mít jedinečnou příležitost postavit si vlastní městečko pro zvířátka a stát se jejich milovaným starostou.

Počet hráčů Věk Herní doba Náročnost
1 - 4 13+ 75 Střední
Kategorie: Společenské hry
Hmotnost: 2 kg
Základní hra / rozšíření: Základní hra
Jazyk hry: Český
Jazyk Pravidel: Český

Divukraj - Přivádějte nové obyvatele do svého zvířecího města

Vytvořte si své vlastní zvířecí městečko

Vítejte ve světě Divukraj, překrásné deskové hry, která vás zavede do malebného lesa plného zvířátek! V této hře budete mít jedinečnou příležitost postavit si vlastní městečko pro zvířátka a stát se jejich milovaným starostou. Sbírejte suroviny, stavte budovy a přivádějte do města nové obyvatele. Využijte své strategické schopnosti a stvořte nejkrásnější zvířecí sídlo, které si dokážete představit.

Stavební strategie: Získávejte suroviny a stavějte budovy

Ve hře Divukraj se budete muset naučit efektivně využívat dostupné suroviny. Sbírejte je po celém lese a využijte je k stavbě různých budov. Vyberte si, zda postavíte farmu, školu nebo dokonce věž. Každá budova přinese do vašeho města nové možnosti a benefity pro zvířecí obyvatele. Jakmile se vám podaří postavit dostatečně mnoho budov, můžete se pustit do přivádění nových obyvatel.

Rozšiřujte své město: Přivádějte do města nové obyvatele

V Divukraji se můžete stát skutečným stavitelským mistrem, který do města přivádí nové obyvatele. Získejte postavy jako hokynář, farmář nebo dokonce král a umístěte je do svých budov. Každý obyvatel přinese do města nové dovednosti a přínosy. Vaše městečko bude plné života a energie díky pestrosti obyvatel. Přizpůsobte své město podle svých představ a potřeb obyvatel a ukažte světu, že jste skvělý starosta.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: