Značka: REXhry

Divukraj: Slyšte, slyšte - Rozšíření

229 Kč
Skladem

Divukraj: Slyšte, slyšte - Zkuste Nové Karty

Objevte kouzlo rozšiřujícího balíčku Slyšte! Slyšte! pro oblíbenou hru Divukraj. Toto malé rozšíření přináší do vašeho herního světa 15 nových karet, které vás pohltí a posílí vaše dobrodružství.

Počet hráčů Věk Herní doba Náročnost
2 - 4 13+ 75 Střední
Kategorie: Společenské hry
Hmotnost: 0,3 kg
Základní hra / rozšíření: Rozšíření
Jazyk hry: Český
Jazyk Pravidel: Český

Divukraj: Slyšte! Slyšte! 

Objevte kouzlo rozšiřujícího balíčku Slyšte! Slyšte! pro oblíbenou hru Divukraj. Toto malé rozšíření přináší do vašeho herního světa 15 nových karet, které vás pohltí a posílí vaše dobrodružství. Každá karta je navržena tak, aby harmonicky zapadla do stávajícího balení a zároveň přinesla nové strategické možnosti. Nenechte si ujít příležitost oživit a obohatit vaše herní seskupení s tímto unikátním doplňkem.

Neomezená Zábava s Novými Kartami

Nejenže Slyšte! Slyšte! přidává nový rozměr k vaší hře Divukraj, ale zároveň slibuje hodiny a hodiny nekonečné zábavy. S těmito kartami se každá hra stává neopakovatelným zážitkem, který pokaždé překvapí nevídanými kombinacemi a příběhy. Odvaha, strategie a kreativita – vše je nyní ještě intenzivnější. Sežeňte si rozšíření Slyšte! Slyšte!, a stávající svět Divukraje vám nabídne ještě bohatší obsah.

Zlepšete Zážitek z Hraní

Připravte se na to, že s rozšířením Slyšte! Slyšte! pro Divukraj bude každé vaše shromáždění s přáteli nezapomenutelným zážitkem. Toto rozšíření je ideální pro ty, kteří hledají nové výzvy a chtějí oživit svou oblíbenou hru novými možnostmi. Je čas posunout vaši herní dovednost na vyšší úroveň a nechat se pohltit rozmanitostí, kterou Slyšte! Slyšte! nabízí.

Rozšíření ke hře: Divukraj

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: