Značka: REXhry

Divukraj: Skalověží - Rozšíření

1 239 Kč
Skladem

Rozšiřte svou hru Divukraj o Skalověží

Přidejte se ke svým přátelům a vydejte se na nezapomenutelnou cestu za objevováním nových lokací a bojem proti ohromným tvorům.

Počet hráčů Věk Herní doba Náročnost
1 - 4 14+ 60 - 90 Střední
Kategorie: Společenské hry
Hmotnost: 2 kg
Základní hra / rozšíření: Základní hra
Jazyk hry: Český
Jazyk Pravidel: Český

Divukraj: Skalověží - Objevte nové lokace

Rozšiřte svou hru o nové dobrodružství a vzrušení

Divukraj: Skalověží je dokonalým rozšířením pro vaši oblíbenou hru Divukraj. Přináší do ní nepřeberné množství nového obsahu, který vám otevře dveře do fascinujícího světa plného dobrodružství a vzrušení. Přidejte se ke svým přátelům a vydejte se na nezapomenutelnou cestu za objevováním nových lokací a bojem proti ohromným tvorům.

Nový herní plán s horou – vydejte se na dobytí vrcholu

Skalověží rozšiřuje základní herní plán Divukraj o novou horu, kterou budou hráči putovat. Tato vzrušující novinka přináší do hry nové taktické možnosti a strategie. Překonejte náročné terény, objevujte skryté lokace a získávejte cenné odměny. Vzbuďte své dobrodružné já a vydejte se na dobytí vrcholu!

Karty počasí a objevů – zvládněte přírodní vlivy a potyčky s tvory

Rozšíření Skalověží také přináší nové karty počasí, které ovlivní průběh hry a vaše strategie. Budete muset čelit bouřím, silným větrům či sněhovým vánicím a přizpůsobit se proměnlivým podmínkám. Nezapomeňte využít svého týmu a spolupracovat, abyste dokázali překonat všechny překážky.

Kromě toho se v rozšíření objevují také nové karty objevů. Na své cestě narazíte na různé lokace, které vám otevřou nové možnosti a tajemství. Ale pozor! Tyto lokace jsou také domovem obrovských tvorů, jako jsou vlci, medvědi či losi. Tyto tvory se stanou vašimi pomocníky se speciálními schopnostmi, které vám pomohou v boji proti nepřátelům a dosažení vašich cílů.

Nejlepší rozšíření pro Divukraj

Divukraj: Skalověží je nejlépe hodnoceným rozšířením pro oblíbenou hru Divukraj. Pokud jste nadšenými hráči základní hry a hledáte nový obsah, který vám přinese ještě větší zážitek a výzvy, pak je toto rozšíření pro vás to pravé. Přidejte se ke svým přátelům, procestujte Divukraj a zažijte nezapomenutelné dobrodružství!

Rozšíření ke hře: Divukraj

Divukraj: Skalověží

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: