Novinka
Značka: REXhry

Divukraj: Břitva - Rozšíření

229 Kč
Skladem

Divukraj: Břitva – Nová Sólová Výzva!

Unikněte do světa fantazie a prožijte neopakovatelné momenty s rozšířením Divukraj: Břitva. Toto rozšíření přináší zcela novou úroveň napětí a strategie pro jednoho hráče. S třemi speciálními kartami Břitvy se každá hra stane jedinečným příběhem odvahy a přežití proti nástrahám Divukraje.

Počet hráčů Věk Herní doba Náročnost
1 - 4 13+ 90+ Střední
Kategorie: Společenské hry
Hmotnost: 0,3 kg
Základní hra / rozšíření: Rozšíření
Jazyk hry: Český
Jazyk Pravidel: Český

Divukraj: Břitva - Rozšíření

Unikněte do světa fantazie a prožijte neopakovatelné momenty s rozšířením Divukraj: Břitva. Toto rozšíření přináší zcela novou úroveň napětí a strategie pro jednoho hráče. S třemi speciálními kartami Břitvy se každá hra stane jedinečným příběhem odvahy a přežití proti nástrahám Divukraje. Přidejte šest krysích pomocníků do svého dobrodružného týmu a okuste pocit nejistoty s každým hodem osmistěnné kostky. Toto rozšíření je klíčem k nezapomenutelným sólovým výpravám, které vás pohltí a nepustí.

Strategické rozšíření pro fanoušky Divukraje

Jste připraveni na novou výzvu? Divukraj: Břitva nabízí zcela nový způsob, jak prohloubit vaše taktické rozhodování. S novými kartami a krysími pomocníky přichází i nutnost přizpůsobit staré strategie a vymyslet nové plány. Toto rozšíření vás donutí přemýšlet o každém vašem kroku a přizpůsobit se nečekaným změnám, které přinese osudový hod kostkou.

Exkluzivní komponenty pro sběratele

Pro každého vášnivého sběratele a milovníka hry Divukraj je Divukraj: Břitva perfektní příležitostí k rozšíření své kolekce. S kvalitními, detailně zpracovanými krysími pomocníky a originální osmistěnnou kostkou přidává tento balíček nejen novou hratelnost, ale i estetickou hodnotu. Uchvacující design a prvotřídní zpracování komponent udělají z každé hry vizuální zážitek.

Rozšíření ke hře: Divukraj

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: