Značka: REXhry

Divukraj: Nový Lístkovec - Rozšíření

1 269 Kč
Skladem

Divukraj: Nový Lístkovec - Přidejte Nádraží do Divukraje

Ponořte se hlouběji do světa oblíbené deskové hry Divukraj s nejnovějším rozšířením, Nový Lístkovec. Tento přídavek přináší zcela nový rozměr vaší hře s vlakovými nádražími plnými nových mechanismů a možností.

Počet hráčů Věk Herní doba Náročnost
1 - 4 10+ 90+ Střední
Kategorie: Společenské hry
Hmotnost: 2 kg
Základní hra / rozšíření: Rozšíření
Jazyk hry: Český
Jazyk Pravidel: Český

Divukraj: Nový Lístkovec

Ponořte se hlouběji do světa oblíbené deskové hry Divukraj s nejnovějším rozšířením, Nový Lístkovec. Tento přídavek přináší zcela nový rozměr vaší hře s vlakovými nádražími plnými nových mechanismů a možností. Prozkoumejte rozmanité karty nádraží, které obohatí vaši hru o svěží strategické prvky a přinesou vám nové cesty k vítězství. S každou hranou partii objevujte nové návštěvníky a jejich neocenitelné vítězné body, které mohou rozhodnout o výsledku hry.

Inovativní herní mechanismy

Objevte revoluční prvek jízdenek, který vám umožní přesunout již umístěného pomocníka a získat tak strategickou výhodu. Nechte se pohltit možnostmi rezervace karet, které přináší zcela novou taktickou vrstvu plánování. Rozšíření Nový Lístkovec nabízí nejen větší flexibilitu ve vašich tazích, ale také zajímavé výzvy, které uspokojí jak nováčky, tak zkušené strategické myslitele.

Více než jen hra

Divukraj: Nový Lístkovec není jen další přídavek k vaší oblíbené hře – je to zážitek, který oživí vaše herní večery a stane se okamžitým hitem mezi vašimi přáteli a rodinou. Představuje ideální způsob, jak zintenzívnit vaše partie a přidat další úroveň taktické hloubky. Nenechte si ujít šanci stát se legendou Divukraje s tímto vzrušujícím rozšířením.

Rozšíření ke hře: Divukraj

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: