Značka: REXhry

Divukraj: Legendy - Rozšíření

229 Kč
Objednáno

Divukraj: Legendy - legendární karty

Ponořte se hlouběji do světa Divukraje s exkluzivním rozšířením Legendy. Tato malá, ale mocná sada 10 legendárních karet je klíčem k obohacení vašeho městečka o pět jedinečných tvorů a pět monumentálních staveb.

Počet hráčů Věk Herní doba Náročnost
2 - 4 13+ 75 Střední
Kategorie: Společenské hry
Hmotnost: 0,3 kg
Základní hra / rozšíření: Rozšíření
Jazyk hry: Český
Jazyk Pravidel: Český

Divukraj: Legendy

Ponořte se hlouběji do světa Divukraje s exkluzivním rozšířením Legendy. Tato malá, ale mocná sada 10 legendárních karet je klíčem k obohacení vašeho městečka o pět jedinečných tvorů a pět monumentálních staveb. Každá karta je klenotem, který může změnit osudy vašich obyvatel a dopřát vám nečekané výhody v táhnoucím soupeření. S Legendami se vaše strategie stává bohatší a vaše rozhodnutí důležitější.

Nezbytný Společník pro Strůjce Města

Legendy nejsou jen obyčejným rozšířením; jsou esenciálním doplňkem pro každého hráče, který touží po větší hloubce a promyšlenosti hry Divukraj. Přidání těchto karet do vaší hry znamená nové možnosti, jak přizpůsobit a rozšířit vaši taktiku. Buďte připraveni na nevídané obraty v boji o nejvýstavnější město a nechte se unést příběhy, které vás zavedou do nových dimenzí vaší hry.

Vzrušující Výzva pro Každého Hráče

Divukraj: Legendy přináší vzrušení a novou úroveň výzev pro nováčky i veterány. Objevte, jak se vaše oblíbená hra mění a rozšiřuje s každou legendární kartou, kterou do hry zařadíte. Vylepšete svou hru a strategii a staněte se legendárním stavitělem, který dokáže využít síly mystických tvorů a majestátních staveb k ovládnutí Divukraje.

Rozšíření ke hře: Divukraj

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: