Značka: REXhry

Divukraj: Perlava - Rozšíření

1 149 Kč
Skladem

Divukraj: Perlava - Obohaťte svůj Divukraj Perlovým Rozšířením

Představte si, že vaše království v Divukraji může být ještě bohatší a pestrější díky rozšíření Perlava. Toto rozšíření přináší nejen novou herní desku s říčkou pro vaše žabí vyslance, ale i vzácné perly, které mohou být sbírány a proměněny ve skvostné divy.

Počet hráčů Věk Herní doba Náročnost
1 - 4 13+ 90 Střední
 
Kategorie: Společenské hry
Hmotnost: 2 kg
Základní hra / rozšíření: Rozšíření
Jazyk hry: Český
Jazyk Pravidel: Český

Divukraj: Perlava

Představte si, že vaše království v Divukraji může být ještě bohatší a pestrější díky rozšíření Perlava. Toto rozšíření přináší nejen novou herní desku s říčkou pro vaše žabí vyslance, ale i vzácné perly, které mohou být sbírány a proměněny ve skvostné divy. Přemýšlejte strategicky a využijte nové herní prvky ke stavbě ozdob a získání obdivu pro vaše městečko. Objevte nová vodní zvířátka a jejich obydlí a nechte své království doslova zazářit.

Obohaťte svůj Divukraj

S rozšířením Perlava získáváte možnost poslat své žabí vyslance na dobrodružnou výpravu za perlami. Každá perla je krokem k postavení úchvatných divů a ozdob, které přinesou vašemu městečku slávu a závist ostatních hráčů. Využijte nový herní zdroj k rozvoji a přeměňte strategické rozhodování ve vizuální nádheru vašeho království.

Nové Výzvy a Příležitosti: Vodní Svět Divukraje

Perlava rozšiřuje Divukraj o element vody, přidává nové typy zvířátek a jejich obydlí, které můžete objevovat. Toto rozšíření je příležitostí prozkoumat nové strategické dimenze a přizpůsobit vaše taktiky novým výzvám, které přináší říční deska. Přidejte své žabí posly do proudu říčky a nechte se unášet vlnami taktického myšlení a plánování.

Rozšíření ke hře: Divukraj

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: