Značka: REXhry

Harry Potter: Boj o Bradavice

1 449 Kč
Objednáno

Vstupte do světa Harryho Pottera a zachraňte Bradavickou školu!

Jako hráči budete hrát za populární postavy z knižní série Harryho Pottera, včetně Harryho, Rona, Hermiony a Nevilla. Vaším úkolem bude vylepšovat svůj balíček karet postavami, kouzly a kouzelnými předměty.

Počet hráčů Věk Herní doba Náročnost
2 - 4 11+ 60 Snadná
Kategorie: Společenské hry
Hmotnost: 2 kg
Základní hra / rozšíření: Základní hra
Jazyk hry: Český
Jazyk Pravidel: Český

Harry Potter: Boj o Bradavice

Vítejte ve světě Harryho Pottera! Harry Potter: Boj o Bradavice je krásná kooperativní karetní fantasy hra, která vás zavede do magického světa Bradavické školy. Připravte se na vzrušující dobrodružství, ve kterém budete bojovat proti silám zla a snažit se zachránit školu před zkázou.

Vývoj postav

Jako hráči budete hrát za populární postavy z knižní série Harryho Pottera, včetně Harryho, Rona, Hermiony a Nevilla. Vaším úkolem bude vylepšovat svůj balíček karet postavami, kouzly a kouzelnými předměty. Každá postava má své unikátní schopnosti a dovednosti, které vám pomohou porazit temné síly.

Spolupráce je klíčem k úspěchu

Jedině společnými silami dokážete porazit temné síly a zachránit Bradavickou školu. Ve hře je důležitá strategie a taktika, protože každá část hry přidává nové a silnější nepřátele a kouzla. Pouze dokonalá spolupráce a využití vašich schopností povedou k vítězství.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: