Značka: ADC Blackfire

Lovci relikvií

889 Kč
Skladem

Deckbuilding strategie a taktika s Lovci relikvií

Představte si ostrov, který skrývá století staré relikvie. Vydejte se na odvážnou expedici a prozkoumejte každý kout ostrova ve snaze najít tyto vzácné a tajemné předměty.

Počet hráčů Věk Herní doba Náročnost
1 - 4 8+ 60+ Snadná
Kategorie: Společenské hry
Hmotnost: 1 kg
Základní hra / rozšíření: Základní hra
Jazyk hry: Český
Jazyk Pravidel: Český

Lovci relikvií - Odvážná výprava za starobylými poklady!

Dobrodružství na ostrově plném tajemství

Představte si ostrov, který skrývá století staré relikvie. Vydejte se na odvážnou expedici a prozkoumejte každý kout ostrova ve snaze najít tyto vzácné a tajemné předměty. Každý tah představuje novou výzvu a příležitost objevovat něco úžasného. Buďte připraveni na dobrodružství, které vás vtáhne do svého kouzla a nedovolí vám se nudí!

Získejte dostatek zlaťáků a najměte si pomocníky

Chcete-li se vydat na expedici, budete potřebovat dostatek zlaťáků pro najmutí členů vaší výpravy. Bez nich se nedostanete daleko. Ale nebojte se, ve hře je dostatek příležitostí, jak získat peníze. Stačí jen trochu bádat, vyhledávat a objevovat skryté poklady ostrova. Každý zlaťák se počítá, takže se vydejte na lov a získejte dostatek finančních prostředků pro svou výpravu!

Deckbuilding strategie a taktika

Lovci relikvií kombinují prvky deckbuildingu s dobrodružným prostředím, čímž vytvářejí jedinečnou strategickou hru. Budujte si svůj vlastní balíček karet, který vám bude pomáhat při boji s nepřáteli, objevování nových míst a získávání relikvií. Vyberte si své karty pečlivě a vytvořte taktiku, která vám přinese vítězství. Každá výprava je jiná a každý tah může rozhodnout o vašem úspěchu!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: