Novinka
Značka: ADC Blackfire

Moje kavárnička

879 Kč
Momentálně nedostupné

Osobní přístup a rozmazlování zákazníků

Vítejte v naší kavárničce Moje kavárnička, kterou najdete na rušné ulici mezi dalšími zavedenými kavárnami. Jsme pyšní na naši útulnou atmosféru a samozřejmě skvělou kávu, která si získává srdce každého zákazníka.

Počet hráčů Věk Herní doba Náročnost
2 - 4 8+ 30+ Snadná
Kategorie: Ostatní deskové hry
Hmotnost: 1 kg
Základní hra / rozšíření: Základní hra
Jazyk hry: Český
Jazyk Pravidel: Český

Moje kavárnička - Osobní přístup a rozmazlování zákazníků

Profesionální a rychlý servis

Vítejte v naší kavárničce Moje kavárnička, kterou najdete na rušné ulici mezi dalšími zavedenými kavárnami. Jsme pyšní na naši útulnou atmosféru a samozřejmě skvělou kávu, která si získává srdce každého zákazníka. Jsme tak populární, že se o nás mluví i na sociálních sítích. Ať už sem přijdete odpočívat nebo pracovat, u nás se budete cítit jako doma.

Skvělá káva na každém pracovním místě

V naší kavárničce se za barem odehrává skutečná bitva o každou objednávku. Naši baristé jsou opravdoví mistři svého řemesla a na každém pracovním místě se snaží splnit vaše přání co nejrychleji a s maximální precizností. Víme, že nezrealizovat objednávku včas může být pro vás i pro nás nepříjemné, a proto děláme vše pro to, abychom vás uspokojili.

Získávejte si oblibu u zákazníků

Chceme, abyste se u nás cítili nejen dobře, ale abyste se stali našimi pravidelnými zákazníky. Proto je pro nás důležité, abyste se u nás cítili výjimečně a abychom vás rozmazlovali nejen skvělou kávou, ale i osobním přístupem. Přijďte si to vyzkoušet a staňte se součástí naší kavárenské komunity.

Trailer

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: