Značka: ADC Blackfire

Cupity Dupity

1 429 Kč
Skladem

Cupity Dupity - Zábavná desková hra pro celou rodinu

Připojte se ke Královské honbě za poklady a vydejte se na dobrodružnou cestu plnou vzrušení a zábavy. Seberte své družstvo myšek a společně prohopsejte a prošťouchejte se ke slávě. Před vás se postaví nespočet výzev a překážek, které budete muset překonat, abyste se dostali k cíli.

Počet hráčů Věk Herní doba Náročnost
1 - 4 10+ 120+ Snadná
Kategorie: Deskové hry se zvířaty
Hmotnost: 2 kg
Základní hra / rozšíření: Základní hra
Jazyk hry: Český
Jazyk Pravidel: Český

Cupity Dupity - Zábavná desková hra pro celou rodinu

Zábavná desková hra pro celou rodinu

Cupity Dupity je zábavná a vzrušující desková hra, která potěší každého člena rodiny. Hra se odehrává v kouzelném světě, kde každý hráč ovládá tým myšek, které se snaží potěšit popletenou ptačí paní. Pokud hledáte skvělou zábavu a příležitost strávit kvalitní čas s rodinou, Cupity Dupity je tou správnou volbou.

Honba za poklady plná dobrodružství

Připojte se ke Královské honbě za poklady a vydejte se na dobrodružnou cestu plnou vzrušení a zábavy. Seberte své družstvo myšek a společně prohopsejte a prošťouchejte se ke slávě. Před vás se postaví nespočet výzev a překážek, které budete muset překonat, abyste se dostali k cíli. Buďte opatrní a dávejte si pozor na svou desku honby za pokladem, protože vám tyto předměty mohou přinést extra body, jakmile hodiny odbijí půlnoc.

Soutěž ve šplhání po řetězu pro mrňousky

Hra Cupity Dupity je určena nejen pro dospělé, ale také pro naše nejmenší hráče. Pro mrňousky tu navíc bude soutěž ve šplhání po řetězu, která je plná zábavy a soutěživosti. Vaše děti se budou moci předvést ve šplhání a ukázat své dovednosti. Tato soutěž je skvělou příležitostí pro rozvoj jejich pohybových schopností a soutěživého ducha. Nechte je projevit svůj talent a získat ocenění!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: