Novinka
Značka: ADC Blackfire

Pyramido

659 Kč
Skladem

Královská pohoda a luxus v posmrtném životě

Pyramido byla vytvořena na základě podnětu faraona Mida, který toužil mít svou vlastní úchvatnou pyramidu. Soutěž, kterou faraon prohlásil, přilákala nejlepší architekty z celé říše.

Počet hráčů Věk Herní doba Náročnost
2 - 4 8+ 45+ Snadná
Kategorie: Válečné a strategické deskové hry
Hmotnost: 0,8 kg
Základní hra / rozšíření: Základní hra
Jazyk hry: Český
Jazyk Pravidel: Český

Pyramido - Královská pohoda a luxus v posmrtném životě

Exkluzivní stavební dílo, které vyzařuje královský lesk

Pyramida Pyramido je dokonalým symbolem velkoleposti a majestátu. Tato luxusní stavba je určena těm, kdo si přejí odpočívat ve svém vlastním paláci v posmrtném životě. Vytvořená z nejcennějších materiálů a zdobená vzácnými drahokamy, tato pyramida vás zcela pohltí svým leskem a krásou.

Vítězství v soutěži Pyramido – stavba, která vás povýší na úroveň faraona

Pyramido byla vytvořena na základě podnětu faraona Mida, který toužil mít svou vlastní úchvatnou pyramidu. Soutěž, kterou faraon prohlásil, přilákala nejlepší architekty z celé říše. Ti pracovali s nejlepšími materiály a zdokonalovali své dovednosti, aby vyhráli přízeň faraona a stali se jeho vezírem. Pyramida Pyramido je tedy výsledkem nejlepšího umění a tvořivosti, které byly v té době dostupné.

Nepřekonatelná kombinace luxusu a pohodlí pro váš posmrtný život

Když se rozhodnete zakoupit pyramidu Pyramido, získáte nejen nádhernou stavbu, ale i zcela jedinečný zážitek. Vnitřek pyramidy je navržen tak, aby vám poskytl maximální pohodlí a luxus. Při vstupu dovnitř pocítíte okamžitou změnu atmosféry – váš život v posmrtném světě bude plný klidu a krásy. Každý detail byl pečlivě promyšlen, abyste se cítili jako pravý faraon.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: