Značka: Fox in the box

Comancheria

1 529 Kč
Skladem
Počet hráčů Věk Herní doba Náročnost
1 14+ 60-360 Střední
Kategorie: Válečné a strategické deskové hry
Hmotnost: 1 kg
Základní hra / rozšíření: Základní hra
Jazyk hry: Český
Jazyk Pravidel: Český

Comancheria

Comancheria je solitérní hra, která vás přenese zpět do doby, kdy prérie nebyla ještě zkrocena a kola vozů karavan teprve začala brousit trávy. Hra vás zavede do období, kdy byla stáda bizonů nespočetná a Komančové vládli jižním pláním.
Ve hře Comanchería budete muset dělat klíčová rozhodnutí s cílem vést svůj lid k epickému dobývání jižních plání. Vaším úkolem bude pečlivě vyvažovat rozvoj kultury vašeho lidu proti neustálému náporu stále více nepřátelských koloniálních protivníků.
Vývojář hry Navajo Wars, Joel Toppen, prostřednictvím herních mechanismů v Comancherii vás vyzývá k dobývání a ovládnutí jižních plání severní Ameriky. Avšak, nebude to snadné! V cestě za ovládnutím lovišť vám budou stát agresivní severní kmeny Osedžů, Póniů, Čejenů a Arapahů. Kolonie Nového Mexika na
západě má expanzivní ambice. Na jihu leží Mexiko a jeho nová kolonie Texas. A na východě leží největší hrozba ze všech - Spojené státy americké.
Budete muset čelit velké přesile koloniálních mocností a pro získání a udržení své říše využít především svoji mobilitu a taktické schopnosti. Během hry budete svědky historických událostí, které budete mít možnost prožít z pozice vládců jižních plání. Takovými událostmi jsou například otevření Santaféské stezky, vydání Zákona o vystěhování Indiánů, založení Texaské republiky nebo vypuknutí americké občanské války.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: