Značka: Brokolice

Mrkev

889 Kč
Skladem

Vypěstujte si svou vlastní mrkev dříve než ostatní hráči!

Vítejte ve světě zahradničení a soutěže o největší a nejkrásnější mrkev! Cílem této hry je vypěstovat si svou vlastní mrkev dříve než ostatní hráči. Při každém úspěšném odložení všech karet se zeleninou si můžete prodloužit svou mrkev o jednu část.

Počet hráčů Věk Herní doba Náročnost
2 - 6 6+ 45+ Snadná
Kategorie: Ostatní deskové hry
Hmotnost: 0,2 kg
Základní hra / rozšíření: Základní hra
Jazyk hry: Český
Jazyk Pravidel: Český

 

Mrkev - Vypěstujte si svou vlastní mrkev dříve než ostatní hráči!

Hlavní cíl hry

Vítejte ve světě zahradničení a soutěže o největší a nejkrásnější mrkev! Cílem této hry je vypěstovat si svou vlastní mrkev dříve než ostatní hráči. Při každém úspěšném odložení všech karet se zeleninou si můžete prodloužit svou mrkev o jednu část. A když nebudete spokojeni s délkou své mrkve, můžete ji upravit pomocí akčních karet i během hry. Každý hráč má své vlastní dílky mrkve a herní karty, které mu pomáhají dosáhnout vítězství.

Zahrajte si zahradnickou soutěž

V této zábavné a napínavé karetní hře budete stavět záhony z herních karet a používat akční karty, abyste dosáhli co nejrychlejšího prodloužení své mrkve. Soutěžte s ostatními hráči o to, kdo vypěstuje největší, nejkrásnější a nejdříve dokončenou mrkev. Ať už jste zkušený zahradník nebo začátečník, tato hra vám nabídne hodiny zábavy a strategického uvažování.

Proč si vybrat hru Mrkev?

  1. Kreativní zábava pro celou rodinu: Tato hra je vhodná pro hráče všech věkových kategorií a je skvělou volbou pro rodinné večery plné zábavy a soutěže.

  2. Jedinečný herní koncept: Hra Mrkev přináší originální herní koncept, který kombinuje strategii, rychlost a kreativitu. Každé kolo je jiné a vy si můžete vytvořit svou vlastní strategii, jak vypěstovat největší mrkev.

  3. Krásné ilustrace a kvalitní provedení: Hra Mrkev je nejen zábavná, ale také vizuálně atraktivní. Krásné ilustrace zahrad a mrkví vás vtáhnou do herního světa a kvalitní provedení zaručuje dlouhou životnost hry.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: